Місячні на новій рік, зустрічаємо без місячних.

09 червня, 2020 Місячні раніше терміну можна викликати народними засобами. Однак ефективність цих методів не для всіх однакова і залежить від особливостей організму. Всі вони, як правило, не дуже-то корисні для здоров’я, тому перш ніж вдаватися до методів народної медицини, переконайтеся, що у вас немає алергії на трави, які вказані в рецептах. І прочитайте про побічні ефекти і протипоказання цих трав у довіднику лікарських рослин.

Місячні впливають на жіноче мислення

09 червня, 2020 Місячні дійсно впливають на жіноче мислення. Під час менструації в організмі помітно збільшується концентрація жіночих гормонів, що робить вплив на деякі ділянки мозку. Саме цим пояснюються перепади настрою перед місячними у більшості жінок.

Секрети інтимної гігієни влітку

09 червня, 2020 Інтимна гігієна дуже важлива для кожної дівчини, дівчинки, і жінки … Адже з її допомогою ми підтримуємо кислотно-лужний баланс і перешкоджаємо розмноженню непотрібних мікроорганізмів на інтимних ділянках тіла.

Ознаки, симптоми молочниці

09 червня, 2020 Сверблячка (від незначного до нестерпного) і рясні білі творожистие виділення — ось головні ознаки молочниці, або, як вона називається правильно, вагінального кандидозу. Всі симптоми молочниці посилюються після сексу. Згідно статистиці. З молочницею хоча б раз у житті зустрічається все представниці прекрасної статі.

Лікування молочниці повинне не тільки знімати симптоми, але і усувати причину.

09 червня, 2020 Сьогодні ladyjournal.com.ua поговорить з вами про делікатній і дуже поширеною жіночої проблеми — «молочниці» або кандидозі. Кандидоз — вид грибкової інфекції, який більш відомий під назвою «молочниця». Дріжджоподібні грибки Candida albicans вражають слизові оболонки кишечника, порожнини рота, горла, піхви, сечовивідних шляхів.

Підступна молочниця — як виявити молочницю?

09 червня, 2020 Молочниця — з цим захворюванням хоча б раз у житті стикається практично кожна жінка. Виникає захворювання несподівано і часто повертається знову. Про те, як позбавитися від молочниці, розповідає кандидат медичних наук, генеральний директор московського Медичного жіночого центру Тетяна Володимирівна КУЗНЄЦОВА. Читать далее Підступна молочниця — як виявити молочницю?

Молочницею хворіють тільки жінки, або чоловіки теж?

09 червня, 2020 Кандидоз, або молочниця, яка так часто мелькає в рекламі, найчастіше пов’язана з ураженням дріжджоподібними недосконалими грибами, що являють собою самостійний рід Candida шкіри, слизових оболонок внутрішніх органів, нігтьових пластинок.

Лікування аменореї народними засобами

09 червня, 2020 Аменорея — це жіноче захворювання, яке представляє собою розлад менструального циклу. При цьому у жінок дітородного віку (16-45 років) відсутня менструація протягом 6 місяців і більше. Як правило, аменорея виникає не сама по собі, а як наслідок емоційних розладів, або будь-яких фізіологічних, генетичних, біохімічних збоїв в організмі.

Відновлення місячних після пологів

09 червня, 2020 Багато жінок відчувають сильний дискомфорт при боргом відсутності місячних після пологів. Якогось певного графіка, коли вони повинні початися, не існує. У деяких місячні відновлюються через 1-2 місяці, буває чекати доводиться півроку, а то і цілий рік! В цьому немає нічого страшного, адже Ваш організм індивідуальний і вагітність протікає у всіх по-різному.

Особливе положення: ти — мама!

09 червня, 2020 «Я дуже чекала дитину і щаслива, що пологи пройшли благополучно. Коли пройшов аврал з нескінченним грудним годуванням, пранням і прасуванням і стало можливим озирнутися і подивитися на себе … Довелося визнати, що кабінетом косметолога мені не звільнитися.

Безсоння при вагітності

09 червня, 2020 Порушення сну іноді є першою ознакою того , що ви станете мамою. У багатьох жінок з перших днів вагітності можлива поява зайвої сонливості або безсоння. Причин безсоння при вагітності багато — це і переживання , печія , позиви в туалет , активність малюка всередині матусі і т.д.

Перепади тиску при вагітності

09 червня, 2020 Вагітність-дуже складний і важкий період в житті жінки. Гормональний збій і токсикоз перетворюють 9 місяців в складне випробування. Особливо важкий перший триместр вагітності. Чому бувають перепади тиск при вагітності?

Бактерії і вагітність

09 червня, 2020 Гінекологи стверджують: дисбактеріоз кишечника може викликати проблеми з вагітністю.

Молочниця і гормони

09 червня, 2020 «Свого часу я з великим трудом вилікувалася від молочниці, яку пов’язую з прийомом гормональних препаратів. Нещодавно доктор порекомендував мені скористатися замісної гормональної терапією. Як мені уникнути загострення старої проблеми? »

Ознаки раку, які ви ігноруєте

09 червня, 2020 Коли ви йдете до лікаря, не варто соромитися, адже ви повинні розповісти йому про себе абсолютно все! Інакше лікар може пропустити серйозне захворювання, у тому числі і рак.

Чому під час місячних шалено тягне на картоплю, хліб та інші вуглеводи

09 червня, 2020 Під час місячних у багатьох дівчат прокидається особлива любов до картоплі, хліба та іншим крохмалевмісні продуктам. У чому ж справа?! А справа ось в чому.

Менопауза і збільшенням ваги

09 червня, 2020 Всі знають, що старіння нерозривно пов’язане з додатком маси тіла. Жінки можуть одужувати в найважливіші періоди свого життя, і сюди також можна віднести клімактеричний період.

Передчасна менопауза

09 червня, 2020 Ознаки передчасної менопаузи Ознаки передчасної менопаузи — часто ті ж самі, як і ті, які відчувають жінки при нормальній менопаузі, і можуть включати:

Продукти благості рятують від депресії і навіть лікують хвороби.

09 червня, 2020 Всі милостиві продукти дуже корисні для здоров’я, збільшують хороші якості характеру, дають людині силу оптимізму (позитивізм мислення), позбавляючи від депресії, поганого настрою, і навіть лікують хвороби. (В дужках вказано рекомендований час прийому)

Крихітні міоми

09 червня, 2020 Чому в наш час міома матки стала найпоширенішою проблемою? Як змінилися погляди на її походження? Що робити для того, щоб міома не росла, а залишалася крихітної? Консультує кандидат медичних наук, лікар акушер-гінеколог, головний спеціаліст Клініки лікування міоми матки перинатального медичного центру