Білизна, яку ти носиш

Білизна – це феномен жіночого гардеробу. Стан білизняний полиці багато говорить про жінку.

Проведемо невеликий тест.

1. Послання «Я люблю себе». У такої жінки безліч бюстгальтерів найрізноманітніших кольорів і фасонів. Якщо в наявності одночасно і демократичні, і затишні, і ультрамодні яскраві комплекти. Така жінка найбільше цінує себе, орієнтована на швидке виконання власних бажань і потреб.

2. Послання «Для тебе, милий». Якщо жінка зосереджена на враженні, яке вона справляє на чоловіка, то вона обов’язково тримає в шафі чорно-червону еротичну класику, білосніжний романтичний комплект і розсип різних мереживних ліфчиків, маечек і трусиків. Ця білизна створюється для того, щоб їм милувалися. Така жінка завжди внутрішньо готова до зустрічі з коханим.

3. Послання «Я практична жінка». Такі жінки дуже утилітарні в поглядах на білизні. Головне – зручність і комфорт. Нехай білизна стареньке, десь підшиті. Зате нічого не тисне, не коле, не тисне. Романтичний вечір і пристрасна любов – це все дурниці. А для візиту в поліклініку на білизняний полиці лежить майже новий «комплект на вихід».

4. Сумне послання «Мені на себе наплювати». Ми, навчаючись у проекті МАЙСТЕР ЩАСЛИВОГО ЖИТТЯ, таких текстів за допомогою нижньої білизни не пишемо. Зараз я детально поясню, як ліквідувати навіть натяки на таке послання у своєму білизняному гардеробі.

Розчищаємо свою білизняний полицю. Що рекомендується ліквідувати в першу чергу?

1. Неосяжні труси чи рейтузи. У свій час мами давали їх дочкам, щоб ті не застудити, а так само щоб дівчатка подовше залишалися дівчатками і не поспішали перетворюватися на жінок. У дорослому віці такі труси недоречні. Виняток – моделюють та стягуючі труси, коригуюча білизна. Для тепла зараз можна знайти теплі колготки. Сучасні матеріали дозволяють зберегти і тепло, і здоров’я, і ​​форму, і красу!

2. Особливу білизна для місячних. Нам здається нелогічним псувати хорошу білизну в ці дні. І ось ми зберігаємо в найдальшому кутку якісь потерті трусишки на цей самий випадок. Викиньте їх. І купіть спеціальні нові красиві трусики з тонкої (сітчастої) тканини, які можна легко випрати. Нехай і в дні місячних ми будемо красиві, будемо подобатися собі, будемо відчувати себе комфортно.

3. Білизну, яка не підходить вам за розміром. Проходить час. Наша фігура змінюється. Ми можемо видужати або постройнеть. Білизна – це не шуба і не сукню. Його простіше замінити. Регулярно оновлюйте білизна під свій новий розмір.

4. Білизна злиняти, вицвіле, яке втратило еластичність, рване, штопати. Без коментарів. Позбавляйтеся.

«MUSTHAVE» білизняного гардероба.

У гардеробі кожної жінки, на мій погляд, обов’язково повинні бути наступні моделі бюстгальтерів:

1. Pushup. Це найбільш продавана модель у світі. Чим хороша – це ідеальна модель для корекції грудей. Прекрасно збільшує обсяг
і створює гарну форму грудей.

2. Бюстгальтер з гладкою чашечкою. Коли жінка одягає мереживо, а зверху трикотаж – це моветон. Повинен бути і гладкий комплект на подібні випадки.

3. Один комплект тілесного кольору. Багато хто не люблять тілесне білизну. Вважають, що воно трошки нудне. Однак сучасна індустрія пропонує найрізноманітніші моделі, які вже точно не дозволять занудьгувати. Особливо актуально тілесне білизна для літа, для в’язаних суконь, для шифонових тонких суконь, спідниць, блуз.

4. Бюстгальтер-трансформер. Це або варіант «Анжеліка», або варіант «Балконет» (Balconette). У такого білизни лямочку можете відстебнути, можна зробити її прозорою. Можна залишити одну лямку (добре для асиметричною одягу) або, перехрестивши ззаду, можна підкреслити груди.