Чому почалися місячні після місячних

Місячні після місячних: причини і симптоматика

Найпоширенішою причиною порушення в протіканні менструації у жінки, є наявність інфекційного зараження сечостатевих шляхів.

Крім неї аналогічну симптоматику можуть викликати гормональні порушення та вікові зміни в організмі жінки, яка вступила в передклімактеричний період.

Причиною даної дисфункції в організмі жінки може стати навіть звичайна психоемоційна перевантаження.

Не варто забувати про таке поширене останнім часом явище, як позаматкова вагітність, яка також часто служить причиною збою в менструальному циклі жінки. Як правило, такі виділення помітно відрізняються від нормальних місячних своїм кольором, консистенцією і великою кількістю. Проте, не обов’язково. Пам’ятайте, що при наявності даних порушень не варто грати з вогнем, а постаратися відразу ж звернутися до лікаря.

Місячні після місячних: профілактика і лікування

Пам’ятайте, що причин, що викликають порушення місячного циклу, може бути досить багато. Якщо вони не викликані патологічними змінами в сечостатевій системі жінки, то їх усунути можна проведенням низки профілактичних заходів.

По-перше, необхідно забезпечити собі стійкий і регулярний активний руховий режим. Ніщо так не шкодить жінці, як низька рухова активність і неправильне, незбалансоване харчування.

Крім того, жінка, яка страждає менструальними порушеннями, повинна рішуче відмовитися від вживання алкогольних напоїв, кинути палити і не захоплюватися кавою.

Якщо прислухатися до даних порад і регулярно застосовувати зазначені профілактичні заходи, то місячний цикл налагодиться без дорогих лікувань і хірургічного втручання.