Довгі місячні. Чому місячні йдуть довго.

Статева система жінки є дуже тонким і ювелірно налаштованим механізмом. При виникненні збоїв в його чіткій роботі, можна з певною часткою впевненості говорити про те, що не все гаразд із самим жіночим організмом.

Довгі місячні: симптоматики і причини

При повністю здоровому організмі жінки, її менструальний цикл, в середньому, триває від двадцяти одного до тридцяти п’яти днів. Цикл повинен протікати регулярно, а сама менструація тривати не більше п’яти – семи днів. При нормально протікають місячних жінка втрачає в середньому від вісімдесяти до ста мілілітрів крові. Всі інші параметри, що не укладаються в наведений список, можна вважати порушенням місячного циклу.

Так само, як і менструацію, що протікає більш семи днів, можна сміливо назвати – довгими місячними.

Причини довгих місячних, як і решти збоїв менструального циклу, мають однакові коріння. Вони можуть бути викликані гормональним дисбалансом викликаним порушеннями в ендокринній і статевій системі жінки. Часто порушення викликаються неправильним харчуванням жінки, надмірним захопленням алкоголем, курінням, а також надмірною її вагою. Не варто скидати з рахунків можливість доброякісних або злоякісних утворень в її статевому тракті.

Профілактика і лікування:

Для того щоб налагодити чітку роботу репродуктивної системи жінки, їй треба, перш за все, відмовитися від деяких шкідливих звичок, таких як алкоголь, тютюнопаління, кавова залежність. Ці схильності згубно впливають на всю ендокринну систему жінки.

Крім того, необхідно підібрати для себе оптимальний активний руховий режим, і дотримуватися його щодня і неухильно. В такому випадку поняття менструальний збій буде для вас звучати чисто ознайомчо.