Мезотерапія -як залишатися молодою?

Що таке мезотерапія?

Мезотерапія – це спеціальна професійна косметична процедура, при якій під шкіру вводяться мікродози певних медикаментів. Ефект завжди полягає у впливі введених препаратів, а також стимулюванні певних біологічно активних точок. Важливо відзначити, що не завжди необхідно працювати безпосередньо з конкретною ділянкою тіла, так як можливе проведення дистанційної мезотерапії. У цьому випадку ліки вводяться в інші тканини, а впливають на потрібний орган завдяки міжклітинному повідомленням.

Якщо ви хочете пройти процедуру мезотерапії, то обов’язково потрібно довіритися фахівцеві, який зможе провести необхідну діагностику та визначити оптимальний хід процедури, виконати ретельно всі дії.


За яких шкірних і естетичних проблемах може допомогти процедура мезотерапії?

  1.  Старіння шкіри обличчя, поява вікових і мімічних зморшок, тьмяний колір обличчя, втрата пружності шкіри.
  2. Целюліт і надлишок жирових відкладень.
  3. Рубці, шрами, розтяжки.
  4. Випадання волосся.
  5. Вугрі, сліди і рубці після акне.
  6. Судинні зірочки, розширені судини на обличчі
  7. Відновлення шкіри після пластичних операцій, хімічних пілінгів, лазерної шліфовки.

Мезотерапія ефективна для тіла проводиться при целюліті; жирових відкладень в області стегон і сідниць, живота і верхнього плечового поясу; надколенную складках; в’ялою і непружної шкірі. Мезотерапія для волосся виконують за допомогою ін’єкцій, які вводяться в шкіру голову.

Головною особливістю мезотерапії є те, що результат зв’язується з впливом не тільки на уражену ділянку, а й на весь організм. Мікроін’єкції спеціального «коктейлю» лікарських засобів дозволяють досягти сприятливого впливу на імунітет, а також покращити стан внутрішніх систем, органів. В результаті салонна процедура мезотерапія застосовує медикаментозне лікування та рефлексотерапію, поєднує переваги традиційної східної, західної медицини, сучасні фармакологічні розробки.

Чи існують протипоказання до проведення мезотерапії?

1.Епілепсія та інші психічні розлади.

2.Боязнь ін’єкцій.

3.Аллергіческіе реакції на ті чи інші препарати.

4.Беременность, період годування груддю.

5.Острие інфекційні та запальні захворювання.

6.Заболеванія серцево-судинної системи.

7.Печеночная і ниркова недостатність.

8.Нарушеніе згортання крові.

9.Онкологіческіе захворювання.
Які техніки проведення мезотерапії існують?

1.Мезопунктура – мікродози лікарських засобів вводяться в область акупунктурних точек.Благодаря того, що акупунктурні точки – біологічно активні точки – лікувальний ефект від ін’єкцій стає тривалішим.

2.Мезоін’екціі, при такому методі застосування мезотерапії, глибина, на яку вводяться ін’єкції, розраховується для кожного пацієнта в індивідуальному порядку.

3.Мезоперфузія – одноразове повільне введення апаратом на 5-7 голок великих доз препарату. Ця техніка відноситься до новітніх методик в косметології.

4.Мезоінфільтрація – ін’єкції використовуються для дермального просочування лікарськими препаратами при вікових змінах шкіри, при видаленні рубців, шрамів, розтяжок.

5.Безін’екціонная мезотерапія. Інша назва – неінвазивна мезотерапія, сучасна альтернатива ін’єкційної мезотерапії. Вплив на уражені ділянки при неінвазивної мезотерапії відбувається імпульсами електричного струму. Безін’єкційна мезотерапія ефективна при розщепленні жиру, антицеллюлитном лікуванні та лікуванні зморшок.
Скільки сеансів мезотерапії потрібно для проходження повного курсу?
Для лікування необхідні курси, які складаються не менше, ніж з 7 сеансів. Максимальна тривалість курсу лікування визначається в індивідуальному порядку.
З чого складаються лікувальні коктейлі для мезотерапії?
Лікувальні коктейлі, застосовувані для мезотерапії бувають аллопатические (що складаються з засобів традиційної медицини) та гомеопатичні. Серед алопатичних препаратів в коктейлях для мезотерапії використовуються вітамінні комплекси, жиророзщеплювальних препарати, судинорозширювальні. Існують також готові препарати для вирішення тієї чи іншої проблеми. Більшість таких препаратів мають рослинне походження.
Яка вартість процедури мезотерапії?

Ціна мезотерапії визначається в кожному випадку окремо. На неї впливає метод проведення процедури, причина звернення хворого до лікаря, а також тривалість лікування. Салон краси проводить процедуру мезотерапії з урахуванням особливостей проблеми хворого і гарантією хорошого ефекту.