Британський виробник жіночих прокладок дав відповідь розчарованому молодій людині. Два тижні тому користувач Фейсбуку Річард Нейл вибухнув гнівним постом.

Молодий чоловік звинувачував компанію Bodyform в «злісних» перебільшеннях: в рекламних роликах Bodyform для дівчат під час місячних наступають «золоті деньки» — дами стрибають з парашутом, скачуть верхи, катаються на роликах і взагалі всіляко радіють життю.

Як пише Річард, він з дитинства мріяв про «цих днях», щоб повною мірою насолодитися життям; але на жаль, для нього дорога до задоволень виявилася закритою, оскільки Річард був хлопчиком.

Коли у Річарда з’явилася дівчина, він з нетерпінням чекав настання у неї «цих днів», щоб порадіти за неї. І тут у молодої людини настало жорстоке розчарування — замість летить на крилах радості ангела він отримав наповнену отрутою фурію!

Компанія Bodyform оцінила почуття гумору Річарда і кількість відгуків на його пост. Відповіддю молодій людині було відео, в якому вигадана глава компанії Керолін Вільямс зізнається у брехні і просить вибачення. Вона пояснює, що картинки зі щасливими жінками, які займаються акробатичними вправами під час місячних — це ширма, створена, щоб захистити вразливих чоловіків від страшної правди — «кров витікає з нашої матки як малиновий зсув».

Втім, дещо нове про місячні належить дізнатися і жінкам. Як стверджують канадські вчені з університету Торонто, передменструального синдрому у жінок не буває — зміни гормонального фону не є причиною різких перепадів настрою.

Подробиць про ході даного дослідження поки не оприлюднено. Слідкуйте за новинами.