П’ємо воду і худнемо

Вечірні посиденьки з шматочком тортика дали про себе знати? Пора почати приводити себе у форму. Існує величезна кількість дієт, це так, але деякі з них дійсно працюють. До вашої уваги надається дієта «пий і худни». У перший раз чуєте? Ми внесемо ясність і допоможемо вам почати.

Коротенько про дієту: «Пий і худни» — це не тільки помітний результат, але і дешевий спосіб схуднути. Багато дієти в кінцевому підсумку можуть привести:

  1. до алергічної реакції організму (наприклад: цитрусова дієта);
  2. до збою обміну речовин.

Схуднення за допомогою води нормалізує обмін речовин, а так само посприяє виведенню з організму токсинів і шлаків, що приведе до очищення шкіри.

Зверніть увагу на 6 правил «водного» схуднення:

Перше — воду необхідно пити чисту, негазовану. Ви, звичайно, можете купувати воду, але скажемо прямо, так ви розоритеся. Скористайтеся фільтром, він очистить воду, не торкнувшись при цьому ваш гаманець.

Друге — пити по склянці води за 30 хвилин до їжі і через 90 хвилин після. Щоранку необхідно починати зі склянки води (можете додавати часточку лимона). Вважається, що вода, випита за півгодини до сніданку, допоможе організму прокинутися і приготує органи до вживання їжі. Під час «водної» дієти, однієї склянки перед сніданком, недостатньо. Вам потрібно перед кожним прийомом їжі (за 20-30 хвилин) пити по склянці води. У цьому випадку, коли ви приступите до трапези, ваш шлунок буде наполовину повний (водою), а це допоможе вам відчути ситість, з’ївши при цьому істотно менше звичайного.

Третє — тривалість дієти: 2 тижні. «Водна» дієта це добре, але, як мовиться, хорошого потрошку. Через 2 тижні вам потрібно повернутися до звичного обсягу води. При цьому пам’ятайте, що навіть після закінчення дієти, вживання склянки води перед сніданком залишається. У день ви повинні випивати 2 літри води (у цей об’єм не входять ніякі напої і рідини крім фільтрованої води).

Четверте — під час дієти ви п’єте тільки воду. Це означає, що зі свого раціону ви забираєте: чай, кава, міцні напої (алкоголь), газованої води і інше.

П’яте — значно скоротите, а краще приберіть зовсім наступне: борошняні вироби, солодкі, солоні, жирні, смажені та інші шкідливості.

Шосте — починати дієту потрібно влітку. Влітку організм потребує води більше, ніж в інші сезони.

На закінчення всього вище сказаного хочу сказати, той факт, що ви вирішили схуднути вже гідно поваги, але той факт, що ви проявили волю, дотримуючи всі правила протягом 2-х тижнів дієти, досягли приголомшливих результатів і продовжили працювати над собою — гідно захоплення .

Що відносно води в цілому, можу сказати одне: це джерело життя і водолікування як система оздоровлення — це правильний шлях не тільки до схуднення, а й до повноцінного життя без хвороб, до природної краси тіла і душі.