Поради при візиті до гінеколога

Багато жіночі хвороби починаються безсимптомно. Тому так важливо регулярно відвідувати гінеколога , щоб уникнути неприємних наслідків . Вперше відвідати фахівця рекомендується в 15 років. Так як же підготувати себе до відвідування гінекологічного кабінету ? У статті розкриваються відповіді на багато питань , які турбують дівчат.

1 . Чи необхідно збривати волосся в інтимній зоні?

Волосяний покрив не впливає на якість діагностики . Але краще відвідати гінеколога з коротким волоссям на інтимній області або зовсім з гладкою шкірою. У такому випадку свіжість зберігається довше.

2 . Чи потрібно проводити спринцювання перед візитом до лікаря?

Необхідності в даній процедурі немає . Досить прийняти душ. У цьому випадку гінеколог зможе отримати достовірне уявлення про мікрофлору . Використання кремів і гелів не рекомендується.

 

3 . Що робити , якщо немає можливості прийняти душ?

У такому випадку потрібно скористатися вологими серветками. Бажано дитячими , так як серветки для інтимної гігієни містять антисептики , які можуть перешкодити якості досліджень .

 

4 . Чи можна займатися сексом перед тим , як прийти до лікаря ?

Фахівці рекомендують утриматися 2 або 3 дні . Мастило і насіннєва рідина можуть вплинути на достовірність результатів аналізів.

 

5 . Повний сечовий міхур або порожній ?

Пільний сечовий міхур може утруднити обстеження. Але для деяких аналізів , щоб не змити бактерії , необхідно не мочитися кілька годин.

 

6 . У які дні краще всього відвідати гінеколога ?

Найбільш сприятливими є перші дні після місячних. У даний період дослідження більш достовірні.

 

Ось ще кілька порад , які допоможуть на прийомі бути більш впевненою.

  • - Перед візитом до гінеколога краще зробити клізму , особливо незайманим .

 

  • - Із собою взяти бажано пелюшку і носочки .

 

  • - Обов’язково потрібно знати тривалість циклу , час перших місячних і діагнози , які коли-небудь ставили.

 

Не потрібно боятися , якщо ви думаєте про те , як зберегти здоров’я — це відмінно , так як здоров’я — найцінніше, що у нас є , тому за ним потрібно Постон стежити. Візит до гінеколога допоможе виявити наявні проблеми та запобігти їх наслідки .