Рослинні масла при хворобливих місячних

Не рідко перебіг менструального циклу супроводжується сонливістю, головним болем, болем у животі та іншими неприємними відчуттями. Таке явище вважається цілком нормальним і часто триває до тих пір, поки дівчата не стануть мамами.

В цей час проіcходіт нормалізація місячного циклу і болю потроху зменшуються до повного зникнення. Однак, якщо спостерігаються більш серйозні недуги: судоми, напади нудоти, рясне кровотечі, то така реакція організму може свідчити про розвиток дисменореї. В цьому випадку необхідно відвідати гінеколога і пройти обстеження.

Можна спробувати уникнути всі ці неприємності. Для цього необхідно насамперед звернути увагу на свій щоденний раціон. Незамінним буде застосування вітамінів групи А, B, C і Е. Також можуть допомогти фрукти, овочі, горіхи і різні ефірні рослинні масла. Масла мають високу біологічну активність і легко засвоюються. Плюс до всього рослинні масла насичені жирними кислотами і вітаміном Е. Менше ніж за пів години вони можуть задовольнити організм добовою потребою в кислотах, володіє високою біологічною активністю. Вони легко засвоюються, багаті ненасиченими жирними кислотами і вітаміном Е. Всього 15-20 г масла можуть задовольнити добову потребу організму в таких кислотах.

Найчастіше під час місячних спостерігаються болі в животі. Зняти біль можна шляхом втирання в крижову область і нижню область живота ефірних масел. Для цього потрібно приготувати спеціальну суміш ефірних олій: 50 мл олії звіробою, 4 краплі шавлії (мускатного) і 5 крапель деревію. Дану суміш необхідно втирати 1 або 2 рази на день. Перед застосуванням бажано дізнатися реакцію шкіри на дані масла. Робиться це звичайним способом, шляхом нанесення масла за вушними раковинами або на ліктьові згини. При відсутності почервоніння або подразнення на шкірі, можна сміливо використовувати приготовану суміш, в іншому випадку, масла краще не використовувати. Для зняття болю можна спробувати легкий масаж, заспокійлива ванна або застосування трав’яних настоїв.

Кожен та способів різним чином буде впливати на організм і той, який найкращим саме для Вас можна тільки методом проб і помилок. Не бійтеся експериментувати і Ви обов’язково знайдете «свій» спосіб позбутися від болючих місячних.