Вправи від втоми хребта

Вправи від втоми хребта

1 — Займіть положення СТОЯЧИ. Ноги разом: відведенням шийного відділу і невеликим підйомом голови, подібно вправі один, підніміть вгору прямі руки, як зазначено на фото. Потім повільно, з невеликим нахилом як зазначено на другій фотографії, опускаємо руки і злегка подаємо розслаблену шию вперед, втягуючи живіт і округляючи спину у всіх її відділах, включаючи поперековий. Робимо вправу близько 10-20 разів і переходимо до наступного руху. Якщо запаморочення значно посилюється, зроби менше повторень і переходь до наступного руху.


 

2 — «Поправляти лямки рюкзака … Рух дійсно нагадує за формою те, яке й робимо, поправляючи з’їхали лямки рюкзака. Сенс його максимально розтрусити середню частину спини, обертаючи руки так, немов ми весь час «хочемо зняти рюкзак». Робимо рух легко й динамічно, по черзі обертаючи зігнуті в ліктях руки, не рухаючи шиєю.


 

3 — «Потягування КОШКИ», а вірніше, варіант даного руху. Кожен з нас бачив, як роблять даний рух ці домашні тварини відразу після пробудження. Ми так само стаємо на карачки і робимо рухи, не згинаючи прямих рук протягом всього руху. Слідкуйте, щоб ваші шийні і лопаткові області почали подобу «гри чашками» ваших хребців і дисків, принаймні, намагайтеся робити це ДАЛІ перевертається горілиць, йоги руками, роблячи з себе «старовинну промокашку, і виконуємо загальновідоме дуже цілющий йогів рух« Ролик », катаючись по підлозі взад-вперед уздовж хребетного стовпа.


 

4 — Лежачи на спині, покладіть руки вздовж тіла долонями вниз, піднімаємося на полумостік, лише лопатками торкаючись підлоги. Повільно, протягом 20-30 секунд опускаємося на підлогу, починаючи з самих верхніх, грудних хребців, які знаходяться в даний момент в повітрі. Коли ви дійдете до поперекового відділу, втягуйте живіт і розслабляйте поперек так, щоб всі до єдиного хребці, завдяки розслабленню абдомінальних м’язів, притискалися до підлоги. Так ви повинні кілька разів пройти до самого куприка. От і все. Зазвичай на це йде не більше п’яти, максимум семи хвилин вашого часу, але ефект ви відчуєте вже в той же день. Звичайно, деякий час ви будете почувати якийсь дискомфорт в проробляються ділянках хребта — занадто великі зміни в них вимагають більш плавного переходу, В даному випадку ви повинні дещо остудити запал і робити перший тиждень — дві гімнастику більш лояльною. Але вже в перші 2-3 дні ви будете почувати себе набагато молодше і менше втомлюватися. Це позбавить вас — необхідності »бути маразматиком в 60 років і скаржитися на здоров’я судин після 30. Але головне — це, звичайно, сьогодні. А тепер скажіть, хіба воно того не варто?