Коли я була молодшою ​​і чула від когось, що натуральні (а часто й домашні) засоби для догляду за своєю зовнішністю краще, ніж покупні, я знизувала плечима і думала, що у цієї людини просто немає грошей на покупні засоби.

А подивіться на мене зараз … Я сама закликаю вас не купувати більше всі ці хедендшолдерси, нівеі, Фруктіс та інші подібні шампуні, бо знаю, як вони впливають на волосся.

Я закликаю вас користуватися натуральною косметикою
і використовувати натуральні маски для волосся.

Я роблю це не просто так: я сама пройшла через ряд проблем зі своєю зовнішністю (сильне випадання волосся, складки на обличчі, маленькі груди і т.п.) і тепер теж цілком виразно можу заявити, що натуральні засоби краще.

Проблема чорних крапок по всій Т-зоні переслідувала мене багато років. У кого вони є, прекрасно знають, що позбутися від цих мерзенних порушників краси дійсно дуже складно, і питання «чи можна позбутися чорних крапок в принципі або це все пусті надії?» Приходить в голову не раз і не два.

І, як, втім, завжди, у спробах позбутися цих чорних крапок я чого тільки не перепробувала за кілька років: спеціальні скраби і маски, відпарювання і клейкі смужки, рекламовані лосьйони-тоніки і навіть косметичні процедури в салоні.

Ну і що? А нічого. Мені навіть здавалося, що в результаті чорних крапок ставало все більше: якщо спочатку вони заполонили весь ніс і підборіддя, то потім полізли на лоб, щоки, під ніс і на верхню губу, а косметика перестала ідеально справлятися з приховуванням цього неподобства.

Завжди прикро витрачати купу грошей на те, що не приносить результату. А мене тоді так дістали чорні крапки! .. Як позбутися чорних крапок в домашніх умовах — з цією проблемою мені знову допоміг інтернет)

Я читала безліч статей, переглянула купу відео … Серед іншого я натрапила на натуральну маску проти чорних крапок, яку ще ніколи не пробувала.

Ця маска допомагає ефективно позбутися чорних крапок на носі, на лобі, на підборідді, на щоках.

Я зробила її раз, і обличчя стало чистіше. Зробила два — ще чистіше. Звичайно, відразу всі чорні крапки не пішли (їх було ну о-о-дуже багато!), Тому зовсім позбутися чорних крапок мені вдалося лише через два місяці.

Але що таке два місяці? Адже мета виправдала себе: моя шкіра стала дійсно чистою, чорні крапки не з’являються знову, мені не доводиться мазати на себе кілька шарів тоналкі і пудри. І це прекрасно. А прибрати чорні точки з лиця швидко, за день або два — ось це дійсно неможливо.

Пора розповідати рецепт від чорних крапок:

КРОК 1. ПІДГОТУЙТЕ МАСКУ.

Маска для обличчя від чорних крапок робиться дуже просто: дістаньте з холодильника яйце, розбийте його і відокремте білок від жовтка.

Можна розлити білок і жовток в дві різні кухлика: білок ми використовуємо для обличчя, а в жовток можна додати ще пару компонентів і зробити маску для волосся (пізніше я напишу, як).

Беремо кухоль з білком і збиваємо його виделкою так, щоб на поверхні білка з’явилася біла пінка.

Підготуйте відразу ще серветки — самі звичайні, тонкі, одношарові, білі (щоб без барвників).

КРОК 2. очистити шкіру.

Обов’язково як слід зніміть весь макіяж, протріть тоніком все обличчя, добре вмийтеся теплою (не холодною!) Водою.

КРОК 3. Распарьте ОСОБА.

Необхідно закип’ятити воду (краще в каструлі, не варто наливати окріп з чайника в пластмасову тару, тому пластмаса при нагріванні виділяє шкідливі речовини).

Можна кинути в цю ж каструлю пакетик з ромашкою (продається в аптеці, коробочка «Квітки ромашки» по 20 або більше фільтр-пакетиків, недорого). Вода стане жовтуватою.

Потім ставимо каструлю на дошку або рушник, накривають великим махровим рушником і розпарює обличчя над цією каструлею. Білок в цей час стоїть в гуртку і доходить до кімнатної температури.

Поради щодо цього кроку:

— Всістися розпарювати особа можна перед фільмом або серіалом, щоб було не так нудно і не було бажання закінчити распаркі якомога швидше.

— Не тримайте обличчя над каструлею, якщо вам боляче або дуже гаряче: регулюйте становище особи над каструлею, давайте йому короткі перепочинку. Наша мета — не зварити особа, а зробити так, щоб пори розкрилися якомога ширше.

— Розпарювати обличчя потрібно до тих пір, поки з нього не потече піт упереміш з конденсатом. Ви відчуєте цей момент.

— Важливо: повторю, не забувайте про безпеку, що не обшпарте обличчя!

КРОК 4. Нанесіть маску.

Вилазимо з-під рушники, промаківаем обличчя серветкою (не трьом! Інакше частина пір закриється розмазаним жиром). Знову кілька секунд активно збиваємо білок.

Далі потрібно зробити таку штуку: якщо у вас чорні крапки (вугри) тільки на носі, то потрібно засунути пальці (чисті!) В ніздрі і добре натиснути (але без фанатизму) на крила носа зсередини (як ніби ви намагаєтеся видавити таким чином чорні крапки ).

Якщо чорні крапки є ще й на верхній губі, можна засунути пальці під губу і виконати те ж саме з нею.

Важливо: саму шкіру обличчя ми весь цей час руками не чіпаємо ВЗАГАЛІ!

Потім запускаємо чисті пальці в кухоль зі збитим білком і мажемо білок на проблемні зони на обличчі (не натискайте на обличчя і ні в якому разі не зачіпайте область навколо очей!).

Після цього потрібно приклеїти шматки серветки до намазаним зонам і дуже м’яко поприжиматься їх пальцями до лиця.

Після — знову мажемо білок на ті ж місця, але вже поверх шматків серветок. Все, маска нанесена.

До речі: ромашковий воду можете не виливати — якщо вона залишилася чистою, її можна використовувати як ополіскування після миття волосся, коли вода стане злегка теплій. Ви можете навіть підгадується цю білкову маску для обличчя під миття голови)

КРОК 5. ДАЙТЕ МАСЦІ затвердіти.

Ні в якому разі не знімайте маску проти чорних крапок завчасно, тоді ефекту не буде взагалі.

Коли маска почне сохнути, ви відчуєте, як шкіра обличчя немов стягується до носі (якщо ж маска нанесена тільки на ніс, ви відчуєте, як стягується шкіра носа). Пальцями в цей час нічого не чіпайте.

Коли маска затвердіє повністю (ви відчуєте, що вона стала кам’яною: можна потикати в неї пальцями, вона дійсно буде дуже твердою), ось тоді можна її акуратно знімати. Я зазвичай тримала маску проти чорних крапок близько години.

Знімається вона легко, всього декількома рухами, захоплюючи за собою вміст дуже багатьох пір з вашого обличчя. Ви навіть можете подивитися під нахилом на зняту серветку і побачити, як багато на ній стирчать гнійників і чорних крапок. Ніяка клейка смужка не зможе забрати стільки чорних крапок.

Після зняття маски обличчя руками не чіпайте, відразу йдіть вмиватися.

У дзеркало ви зможете побачити, що обличчя стало чистіше, але чорних крапок все ще може залишатися дуже багато.

Не турбуйтеся — це нормально: по-перше, все пори інфекцій розкрити і очистити неможливо, по-друге, дуже багато чорних крапок сидять ще досить глибоко під шкірою і зачепити їх не можна.

Через кілька днів можна буде повторити цю маску. Не робіть маску більше одного разу на день і робіть між масками перерву хоча б 5 днів.

КРОК 6. Подбайте про ОСОБУ.

Зараз пори на обличчі все ще відкриті і потрібно їх закрити, щоб туди не потрапляла всяка бруд.

Для цього потрібно добре вмитися, щоб очистити з лиця залишки білка, і закінчити умивання крижаною водою. Дуже добре, якщо у вас в морозилці завжди є заморожені кубики льоду з тією ж ромашкою: якщо після протерти обличчя льодом, пори звузяться моментально.

Важливо: не наносите косметику відразу після цієї процедури, дайте шкірі прийти в свій звичайний стан.

Ще кілька порад щодо позбавлення від чорних крапок:

Ви напевно не хочете, щоб чорні крапки утворювалися знову. Немає сенсу витрачати на маску стільки часу і видаляти чорні точки, якщо потім вони будуть виникати знову і знову.

Тому якщо ви вирішили назавжди позбутися чорних крапок, потрібно підійти до цієї проблеми і з інших сторін:

— Я знаю, що деякі дівчата час від часу нехтують вечірнім умиванням та зняттям макіяжу. Забудьте про це з цього моменту! Умиватися потрібно КОЖЕН день! (Як правильно умиватися?)

— Викинете до фігам старі неякісні тоналкі і пудри (вони тільки забивають пори). В ідеалі про них взагалі варто забути. Якщо ви будете все робити правильно, через певний час вони і не будуть вам потрібні (хіба що на які-небудь події, щоб вирівняти тон особи).

— Не тріть обличчя брудними руками і частіше стирайте рушник для обличчя. Занести якусь погань в пори, після чого почнеться освіти гнойничка, дуже просто.

— Ні в якому разі не видавлюйте чорні крапки.

— Подумайте про своє харчування. Немає сенсу їсти щодня чіпси, колу і снікерси і скаржитися на проблеми зі шкірою.

— Після очищення шкіри завжди закривайте пори крижаною водою або льодом.

Бажаю всім позбутися чорних крапок назавжди і забути, що це взагалі таке!)