Як облаштувати гардеробні кімнати?

На сьогоднішній день все частіше в російських квартирах присутні гардеробні кімнати. Саме тому, сьогодні ми вирішили обговорити способи облаштування такої кімнати. Адже, використання спеціальної кімнати для зберігання речей, одягу та взуття – це не тільки зручність і простота в зберіганні Ваших речей, але і можливість розвантажити інші кімнати від зайвих шаф, шифоньєрів і полиць.

Практично гардеробна кімната – це велика шафа, з тією лише відмінністю, що в неї можна увійти. Крім того, в кімнаті більш зручно вибрати одяг, приміряти її (ми навіть часто зустрічаємося із замовленнями гардеробних кімнат, в які необхідно вбудувати куточок для прасування білизни). Гардеробна кімната – це зазвичай сама темна кімната, або відгороджене простір від великої кімнати за допомогою дверей купе. Гардеробні кімнати невеликі за площею – приблизно 3 квадратних метра, при правильному і грамотному розміщенні стелажів, ящиків, буде достатньо для розміщення всіх необхідних речей. Правда, ідеальним варіантом вважається гардеробна кімната площею від 7 квадратних метрів, так як в такому приміщенні простіше забезпечити правильне освітлення і систему вентилювання, що не маловажно для збереження речей. Ми радимо Вам розташовувати гардеробну кімнату поряд зі спальнею і ванною кімнатою (або коридором). Ідеальним рішенням буде забезпечити з гардеробної кімнати відразу два виходи: у спальню і коридор.

При проектуванні гардеробної кімнати, важливо продумати місця зберігання абсолютно всіх речей: одягу, взуття, різної побутової техніки. Наші дизайнери абсолютно безкоштовно допоможуть Вам спроектувати гардеробну кімнати: глибину, ширину і наповнення ємностей. При проектуванні стелажів врахуйте, що відкриті стелажі візуально розширюють простір, наші дизайнери часто радять створювати гардеробні кімнати з рівною кількістю відкритих і закритих стелажів.

Як же правильно вибрати меблі для гардеробної кімнати? На сучасному ринку існує безліч варіантів таких меблів. Найпростішим і недорогим вважається комплект із стелажів, виконаних з металевого каркаса з різними ящиками з сітки. Найбільш дорогі варіанти – це меблі з масиву, з обробкою дзеркалами і склом. Не важливо, який саме варіант оберете Ви – головне, щоб і Ваш вибір був правильним – необхідно пам’ятати призначення цієї кімнати!

Так само як і при облаштуванні інших кімнат квартири, в гардеробній кімнаті повинні бути присутніми різні аксесуари, які принесуть зручність, комфортність і стильність Вашої гардеробної! Тут ми радимо Вам прочитати наші попередні статті Внутрішнє наповнення шафи купе і вбиральні. Продумайте все до дрібниць і Внутрішнє наповнення шафи купе і вбиральні. Продумайте все до дрібниць. Частина 2. У цих статтях розказано про всіляких пристосуваннях для комплектації гардеробних кімнат і шаф купе.

Ми також рекомендуємо розташувати горизонтальну штангу для підвішування одягу на плічках (ну, або штанги з ліфтом).

До речі, якщо любите подорожувати по Україні і відпочивати то можна снять комнату в Очакове і там добре провести час.