Як прискорити місячні — втручання в роботу організму

Багатьом жінкам знайома ситуація , коли хочеться змінити дату початку місячних ; це може бути необхідно з багатьох причин — побачення , відпустку , змагання , і так далі. І якщо відкласти прихід місячних на кілька днів досить важко ( а наявні для цього способи підходять не всім ) , то , як прискорити місячні , покваптеся їх початок , відомо давно.

 

Слід мати на увазі , що будь-яке втручання в природні процеси організму може мати небажані наслідки для здоров’я , тому, перш ніж щось робити для прискорення місячних , бажано проконсультуватися з фахівцем. Це потрібно зробити обов’язково , якщо раніше у вас були які-небудь проблем з органами репродуктивної системи.

 

 Гаряча ванна

Гаряча ванна — один з найвідоміших і популярних способів, що дозволяють прискорити місячні. При зануренні в гарячу воду підвищується температура тіла , під впливом тепла розслабляються м’язи в черевній порожнині , судини розширюються , і приплив крові до матки посилюється. Як наслідок , місячні можуть початися на кілька днів раніше терміну.

 

 Грілка

Грілка або просто пляшка з гарячою водою діє також , як гаряча ванна . Прикладіть грілку до низу живота і, можливо , завдяки посиленому кровообігу в області матки менструація почнеться раніше .

 

Вітамін С

Через великих доз вітаміну С вплив прогестерону на матку слабшає , і в результаті ендометрій може почати від’єднуватися від стінки матки — саме це і відбувається під час місячних. Приймаючи вітамін С у великих дозах , пийте якомога більше води , щоб надлишки аскорбінової кислоти швидко виводилися з організму. Перед тим , як приймати вітамін С , потрібно обов’язково порадитися з лікарем : передозування цього вітаміну — рідкісне явище , але зловживання будь-якими , навіть корисними , речовинами потенційно небезпечно для здоров’я.

Фізичні навантаження

Спорт , як і гаряча ванна , стимулює кровообіг , і завдяки цьому може прискорити прихід місячних , а також до деякої міри полегшити менструальні болі . Вважається , що особливо корисні для прискорення місячних вправи для преса і силові навантаження . Однак не слід робити більше , ніж дозволяє ваш рівень фізичної підготовки — через надмірні навантаження менструації часто стають нерегулярними , так що вони можуть починатися в будь-який, самий невідповідний момент .

 

 Акупунктура і акупрессура

У акупунктури і акупрессуре для лікування різних недуг використовується стимуляція особливих точок НЕ тілі людини. Відповідно до поглядів прихильників цих напрямків нетрадиційної медицини , чутливі точки розташовуються на енергетичних каналах ; багато сучасних вчені визнають , що вплив на ці точки може стимулювати кровообіг у певних системах організму. Правильне застосування акупунктури і акупресури може благотворно вплинути на роботу репродуктивних органів , а в деяких випадках побічним ефектом процедури може бути передчасний початок місячних.

 

 Спілкування з подругами

Добре відомо , що у жінок , які часто спілкуються один з одним , місячні поступово починають йти приблизно в один і той же час. Якщо ви знаєте , що у когось з ваших подруг місячні повинні початися раніше , ніж у вас , намагайтеся спілкуватися з ними якомога частіше. Покладатися тільки на цей метод не варто , але його можна використовувати як доповнення до фізичних навантажень і гарячим ваннам .

 

 Харчування

Насамперед , обмежте споживання солоної їжі , або повністю відмовтеся від неї. Надлишок натрію в організмі призводить до застою рідини в тканинах , через що можуть посилитися такі симптоми , пов’язані з початком місячних , як набряклість і здуття живота.

Вживайте в їжу якомога більше продуктів, що містять каротин , наприклад , гарбуз , папайю , морква , абрикоси , персики , шпинат. Каротин може на пару днів прискорити прихід місячних.

Змішайте одну чайну ложку неочищеного пальмового цукру з половиною чайної ложки куркуми , і розчиніть цю суміш у склянці води. Випивайте по склянці цього напою двічі на день , починаючи приблизно за п’ятнадцять днів до передбачуваної дати початку місячних. Пальмовий цукор і куркума мають здатність підвищувати температуру тіла ( небагато, так що це не викликає дискомфорту ) , і завдяки цьому місячні починаються раніше .

Їжте багато червоного м’яса — вважається , що воно також прискорює місячні. Водночас , занадто часте вживання в їжу червоного м’яса може завдати шкоди здоров’ю, тому як слід подумайте , перш ніж змінювати свій раціон заради того , щоб прискорити місячні.

 

 Уникайте стресу

Стрес впливає на рівень гормонів в крові , і через це місячні іноді починаються пізніше , ніж передбачалося. Тому освоюйте різні техніки , призначені для контролю над рівнем стресу — вони стануть в нагоді вам не тільки для того , щоб наблизити початок місячних.

 

 Чай з цілющих трав

Багато цілющі трави можуть надавати стимулюючу дію на репродуктивну систему , і прискорювати кровообіг , завдяки чому місячні можуть починатися раніше терміну. З таких трав найбільш м’який вплив надають аптечна ромашка , петрушка , імбир , деревій , піретрум , розмарин , шавлія і листя малини. Більш сильнодіючим засобами для прискорення місячних є чорний кохош , ягоди ялівцю , м’ята болотна .

Пам’ятайте , що жодне з перерахованих коштів не може гарантовано прискорити початок місячних — їх вплив на організм строго індивідуально.