Як швидко набрати вагу, швидко поправитися

Про методи схуднення, дієтах для скидання ваги можна прочитати практично скрізь. А от про те, як швидко і грамотно набрати вагу інформації мало. Спробую у себе в блозі дати поради як жінці швидко одужає.

Здавалося б, що може бути простіше-їж усе підряд і набереш вагу. Частково це правда, вага ви наберете, але в основному за рахунок збільшення жиру. Організм буде просто не справлятися з кількістю вступників калорій і буде їх відкладати у вигляді жирової тканини. У результаті не гарна фігура, розтяжки, проблеми зі здоров’ям.

Для грамотного набору ваги важливо дотримуватися збалансоване харчування. Плюс до цього ви повинні будете зайнятися силовими тренуваннями 3 рази на тиждень.

Всі знають, що жінці набрати мускулатуру набагато важче, але ми й не будемо переслідувати цієї мети. Досить буде того ефекту, який дадуть фізичні силові вправи разом з правильним харчуванням.

Калорійність харчування повинна обумовлюватися високим вмістом білка в їжі. Саме білок є головним будівельником м’язової тканини. У раціон харчування дозволите продукти рослинного походження для кращого засвоювання білка.

Важливий також і правильний режим харчування для успішного набору ваги. Харчуватися ви повинні не рідше 3-4 разів на добу. Сніданок і вечеря повинна бути щільним. Порції повинні бути великими. Можливо по початку буде важко все з’їдати, але доведеться навчитися їсти багато.

Розрахуйте калорійність вашого добового раціону харчування. Для впевненого набору ваги необхідно вживати 2300 калорій в день.

Дотримуйтесь поступовість у збільшенні кількості спожитої їжі.

Ну і на завершення ще раз хочу нагадати-правильний набір ваги-це збільшення м’язової маси, як би по чоловічому це не звучало. Тільки так ваша фігура буде виглядати красиво, жіночно. А набрати м’язову масу можна тільки регулярними вправами і збалансованим харчуванням з великою кількістю білкової їжі.