Жінки у всі часи шукають способи , методи , засоби для продовження своєї краси та молодості. Одним з таких засобів вважається апарат дарсонваль , який , крім краси , дарує здоров’я .

Для тих , хто ще не чув про цей апарат , пояснюємо , що це медичний прилад , основою дії якого є імпульсні змінні синусоїдальні струми високої частоти і напруги , але малої сили . Він сприяє розширенню артеріальних і венозних судин , збільшення проникності судинних стінок , стимуляції обмінних процесів , зниження чутливості рухових нервів.

Що ж треба знати , що треба питати у продавців і на що звертати увагу при купівлі даного медичного апарату ?

 

1 . Наявність сертифікату якості

Милі пані , при купівлі дарсонваля не соромтеся питати у продавця сертифікат відповідності Держстандарту Росії , а також реєстраційне посвідчення Федеральної Реєстраційної Служби з нагляду у сфері здоров’я і Соціального Розвитку. Посвідчення підтверджує , що даний апарат належить до медичної техніки і що він пройшов випробування в медичних установах і довів на практиці свій лікувальний ефект .

Наявність сертифіката та посвідчення необхідно , оскільки дарсонваль — це медичний апарат , і сертифікація його в якості , наприклад , масажера , неприпустимо. Остерігайтеся підробок , адже мова йде про ваше здоров’я !

Качественный  дарсонваль купить можно в интернет-магазине спортивных товаров Ecomarka со скидкой.

2 . Технічні характеристики апарату

Звичайно , практично для будь-якої жінки технічні характеристики апаратів — це дрімучий ліс. Однак треба пам’ятати , що ви збираєтеся купувати не кухонну техніку , а прилад для підтримки молодості , який впливає на вашу шкіру імпульсними струмами .

У дарсонваля найважливіші показники — це частота змінного імпульсного струму , напруга і сила струму. Дарсонваль , як медичний апарат , яким він і є , повинен мати такі характеристики ( всі параметри можна подивитися в паспорті на апарат ) :

 

Імпульсна напруга може бути від 2 до 15 кВ . При низькій напрузі (від 2 до 7 кВ) можна виконувати процедури для профілактики зморшок під очима і області століття . При середній напрузі (7-12 кВ) — дарсонвалізацію волосяної частини голови та обличчя ; а при високому ( 12- 15кВ ) — лікування вугрового висипу , остеохондрозу , варикозного розширення вен.

Сила імпульсного струму в цих апаратах повинна бути невелика , 0,02 мА; а частота — 110 ( + — 25) кГц.

 

3 . Зверніть увагу на розташування ручки регулятора рівня потужності — це важливий аспект при купівлі Дарсонваля .

Ручки регулятора можуть бути повзунковими або движкового .

Для розуміння того , що таке ползунковий регулятор , наведу приклад : студія звукозапису , пульт звукорежисера . Цей пульт складається з великої панелі , на якій багато різних важелів , що рухаються вгору і вниз — це і є повзункові регулятори . При повзунків велика ймовірність ненавмисно змінити рівень потужності , що може зашкодити вашому здоров’ю.

Моторний регулятор виглядає як опукла « пимпочка » поверх корпусу. Такий регулятор використовується в прасці при виставленні потужності нагріву . Це більш точний регулятор зміни потужності .

У зв’язку з тим , що функції відключення і включення в мережу в дарсонваля відсутні ( як , наприклад , окрема кнопка «включити» у фена ) , дуже важливо саме розташування ручки регулятора , щоб під час процедури можна було регулювати рівень потужності , не відволікаючись від самого процесу .

дарсонваль купити

 

4 . Насадки — електроди

Як правило , до апарату додається кілька змінних насадок — електродів , які застосовуються для дарсонвалізації шкіри голови, обличчя , спини та інших частин тіла. Якщо ви раніше набували дарсонваль : а зараз хочете його поміняти на нову модель , або ж старий прилад просто зламався , а насадки від нього залишилися , то при виборі нової моделі апарата зверніть увагу на наявність у нього універсального тримача насадок. У цьому випадку , вам не потрібно буде купувати насадки додатково , ви зможете скористатися старими насадками.

При покупці апарату дарсонваль обов’язково зверніть увагу на тримач насадки — патрон , який охоплює металевий наконечник електрода і притискає його контакт до контакту апарату . Патрон повинен бути з гумовою вставкою , виконаної з м’яких сортів гуми , оскільки жорсткі матеріали можуть пошкодити наконечник електрода , що призведе до пошкодження самої насадки.

 

5 . Не плутайте Ультратон з дарсонвалем

Прібори під назвами « Ультратон » і « дарсонваль » не є синонімами і використовуються при лікуванні абсолютно різних захворювань.

Ультратонтерапія — метод електролікування , заснований на застосуванні високочастотного , змінного синусоїдального струму високої напруги з високою потужністю сили струму.

Основна відмінність Ультратону і дарсонваля полягає , в тому , що дарсонваль не виділяє тепло , тобто НЕ прогріває запалені ділянки тіла , а діє поверхово. У той час як Ультратон під час процедури впливає на різні органи через вегетативний відділ нервової системи .

На жаль , часто некомпетентні продавці апарат Ультратон видають за дарсонваль , вводячи в оману своїх покупців. Будь ласка , будьте уважні при покупці.

Ось кілька відмінних рис Ультратону :

  • в області дії відзначається легке тепло ;
  • в області дії немає іскрового розряду;
  • в робочому стані електрод світиться червоно -оранжевим світлом.

Ультратон застосовується при таких захворюваннях: екзема , хронічне запалення , захворювання матки , інфіковані рани , невралгія , нефрит та інші.

 

6 . Гарантія і сервісний центр

Технічний паспорт — це невід’ємна частина будь-якого електроприладу . У паспорті на апарат дарсонваль повинна обов’язково бути наступна інформація :

  • технічні характеристики приладу ,
  • інструкція з експлуатації ,
  • способи експлуатації ,
  • заходи обережності ,
  • гарантія виробника,
  •  контактна інформація виробника (найменування, адреса і телефон) .

У тому випадку , якщо на апарат надається гарантія , то при покупці вам разом з апаратом продавець повинен також передати заповнений гарантійний талон з оригінальною печаткою виробника , а також надати координати сервісного центру , куди можна буде звернутися у випадку поломки апарату протягом гарантійного терміну і після його закінчення.

Гарантійний термін у портативних дарсонваля складає в середньому від 0 до 3 років. За умови правильного поводження дарсонваль вам прослужить до 5 років.

 

Сподіваюся , що вам допоможуть наші рекомендації при виборі дарсонваля . Також слід пам’ятати , що апарат , який створено з урахуванням безпечного і зручного використання , володіє всіма необхідними сертифікатами , пройшов випробування , чим довів свою ефективність , має гарантію не менше трьох років і сервісний центр , навряд чи буде коштувати дешевше апарата, не відповідного всім перерахованим умовами , скоріше навпаки. Все має свою ціну , і саме вам вирішувати , що вибрати.

 

Будьте здорові і не забувайте , що ваше здоров’я у ваших руках!