Як викликати місячні, щоб потім не було болісно боляче

Однією з найпоширеніших причин затримки місячних кровотеч у жінки є банальна вагітність. Однак не для всіх ця новина є приємною. Деякі сприймають її з жахом і намагаються перервати, вирішуючи гостре питання, як викликати місячні будь-якими способами. Причин для цього у жінок може бути досить багато. Деякі просто є неповнолітніми, деякі не хочуть поодинці ростити дитину і т.п.

Проте є жінки, які хочуть спровокувати ранні місячні для того, щоб не бути обтяженими ними в самий невідповідний момент. Наприклад, відпустка, весілля, сімейне торжество або просто, романтична зустріч.

Слід знати і пам’ятати, що викликання позапланових місячних здатне завдати відчутного удару по тонкому статевою механізму жінки і викликати серйозні гормональні збої.

І все-таки, як викликати місячні?

Для того щоб викликати появу менструації існує маса народних засобів. Можна прийняти дуже гарячу ванну після здійснення виснажливих фізичних вправ або підняття важких речей. Спробуйте прийняти велику дозу аскорбінки одночасно. Однак такий метод неприйнятний для людей, що страждають гастритом або ж виразкою шлунка.

Одним з найбільш нешкідливих домашніх способів викликання місячних є прийом в їжу великої кількості кропу і петрушки. Через день-два після їх прийому слід очікувати початку місячних. У зимовий час зелень можна замінити відваром петрушки.

Медичні препарати для екстреної контрацепції здатні спровокувати початок менструації вже через 1 день після їх прийому. Тільки пам’ятайте, що штучно викликати місячні, при наявності хоч найменшої підозри на вагітність, ні в якому разі не варто робити і в будь-якому випадку проконсультуйтеся з лікарем!