Як викликати місячні раніше терміну

Іноді в житті жінки з’являється ситуація, коли необхідно викликати місячні раніше терміну. Це може бути з кількох причин: при боязні настання вагітності, якщо є можливість настання місячних в якийсь знаменний день (весілля, побачення, якась знаменна дата).

Робити це вкрай не рекомендується і ми настійно просимо уникати цього. А при вирішенні небудь зробити обов’язково проконсультуйтеся з лікарем!

Ось деякі способи, до яких вдаються деякі жінки:

  •         Прийняти таблетку екстреної контрацепції. Це просто вбивство організму! Вони вкрай шкідливі! Приймати їх можна в разі дійсної необхідності.

 

  •     Припинити прийом контрацептивних таблеток за пару днів до настання бажаної дати початку місячних. Цей метод для організму самий щадний, але тут консультація лікаря обов’язкове. Це може знизити ефективність таблеток в майбутньому в рази!
  •     Засоби народної медицини. Приміром з’їсти багато аскорбінок, але ж це так негативно позначиться на організмі в цілому! Деякі приймають відвар з материнки. Міцний настій, вважається, допомагає викликати місячні раніше терміну. Також можна використовувати кропиву, вона згущує кров.

 

  •     Самим нешкідливим можна вважати поїдання петрушки у великих кількостях.

Дівчата, здоровий нормальний цикл це свого роду дар і мільйон разів подумайте перед тим як спробувати його збити! А якщо вже точно вирішили зробити, то воспользуйтесьсредствамі народної медицини, як ніяк це більш безпечно для вашого організму.

Однак пам’ятайте, що консультація з лікарем, в даних питаннях, ОБОВ’ЯЗКОВА! Пам’ятайте, що у випадку, якщо місячні почалися раніше терміну, то лікаря відвідати теж потрібно!