Як влаштувати своє життя навколо місячних

Коли призначити важливе побачення? Коли кидати курити? Успіх багатьох підприємств залежить від дня вашого менструального циклу. Виявляється, гормональні зміни протягом циклу впливають не тільки на апетит і фертильність. Про те, як себе вести в різні фази циклу (фолікулярну, овуляторную і лютеїнову), читайте :

 

Фолікулярна фаза (дні 1-13): час шукати Того Самого

Під час фолікулярної фази циклу рівень естрогену досягає свого піку. У цей час ви привабливіше за все, тому що жіночі гормони роблять вас ще більш жіночне, надають шкірі рум’янець, а очам чарівний блиск! Крім того, ви найбільш спостережливі і вибагливі, так як природа запрограмувала жінок саме в цей час шукати батька для майбутнього потомства.

 

Фолікулярна фаза (дні 1-13): побоюємося хвороб

Якщо попередній пункт успішно виконаний, не втрачайте голову і користуйтеся презервативами. У фолікулярну фазу циклу вище ризик підчепити венеричне захворювання. Під час менструації шийка матки розм’якшена і розкрита, що збільшує ймовірність інфікування. Ви можете без сумнівів займатися сексом під час менструацій, але не забувайте про захист.

 

Овуляція (дні 13-16): починаємо відносини

У період овуляції ми міцно тримаємося за будь-які відносини. Наш організм готується до можливої ​​вагітності і намагається створити оптимальні умови для майбутнього малюка. Наприклад, якщо ви будете вибирати квартиру в період овуляції, ви швидше зупиніть вибір на затишному спальному районі, а не на галасливій та веселій центральній вулиці.

 

 

Овуляція (дні 13-16): гарненько оглядаємося

Між вами і вашим обранцем ніби пробігли іскри? Цьому є пояснення. Під час овуляції жінки більше цікавляться чоловіками в цілому і сексуальними образами зокрема. Якщо чоловік зацікавив жінку саме в цей період, вона залишиться вірна першому враженню. Сподіваємося, вам пощастить!

 

Лютеиновая фаза (дні 16-28): пора на фітнес

Ніяк не можете змусити себе піднятися з дивана і нарешті зайнятися фігурою? Зробіть це в лютеїнову фазу! Саме в цей час ми менш схильні звертати увагу на дискомфорт і хворобливі відчуття, особливо в порівнянні з ранньої фолікулярної фазою.

 

Лютеиновая фаза (дні 16-28): стежимо за харчуванням

Жінки, які не беруть оральні контрацептиви, відчувають сильний голод і з’їдають на 10% більше звичайного під час лютеїнової фази. Якщо ж ви приймаєте ті самі таблетки, то період вовчого голоду триває у вас і під час менструацій. Може, варто почекати з новою дієтою, поки не закінчаться місячні?

 

Лютеиновая фаза (дні 16-28): заглядаємо в записну книжку

Є якесь неприємне справа, яку ви відклали в довгий ящик? Саме час зробити це на 17-18 дні циклу. У цей час ми перебуваємо у відмінному настрої або навіть ейфорії через пік гормону прогестерону. Всі справи будуть вирішуватися просто і весело! Можете сміливо дзвонити свекрухи!

 

Лютеиновая фаза (дні 16-28): а ми не спимо

У цей період знижується рівень тестостерону, що робить нас більш тривожними і неспокійними. Це нерідко призводить до безсонних ночей. Звичайно, не всі жінки відчувають це повною мірою. Деякі просто трохи більш схвильовані, ніж зазвичай.

 

Лютеиновая фаза (дні 16-28): кидаємо курити

У фолікулярну фазу, на піку естрогену, жінки отримують більше задоволення від куріння. Так що краще всього відмовлятися від цієї звички в лютеїнову фазу, коли сигарета не здається дуже спокусливою. З іншого боку, на початку циклу ми емоційно більш стабільні. Правильне настрій — найважливіша частина успішного відмови від куріння.

 

Лютеиновая фаза (дні 16-28): епіляція бікіні

Сприйняття болю у частини жінок сильно залежить від дня циклу. На 7-14 дні біль відчувається набагато сильніше. Так що плануйте візит до стоматолога, епіляцію зони бікіні і інші малоприємні процедури на пізні дні циклу. Ще більше цікавих фактів про себе дізнайтеся в нашому спецпроекті «Жіноче здоров’я».