У цій статті ми поговоримо про техніку омолодження обличчя в домашніх умовах, яка безумовно буде корисною для багатьох дівчат, тому вона здатна подарувати нам ще більше краси і впевненості в собі.

Можливо, комусь здасться дивним бачити на блозі для дівчат статтю на тему «Як зробити молоде обличчя в домашніх умовах», тому що ми з вами, ніби як, все ще молоді …

Однак з вічними недосипання, стресами і переживаннями, з не зрозумій яким харчуванням і режимом дня, особи переважної більшості дівчат виглядають значно старше, ніж могли б виглядати при більш м’яких умовах.

Відбувається це через появу на обличчі глибоких зморшок (ще не старечих: носогубні складки, зморшки між бровами, на лобі і т.д.) і втрати тонусу шкіри і м’язів самої особи.

Зморшки, опустилися повіки і «висить» лінія щелепи дуже псують зовнішній вигляд дівчини, з цим не посперечаєшся … Краса неможлива без доглянутості, а доглянутість включає в себе безліч заходів /

Як позбутися від зморшок і слабких м’язів обличчя?

Колись я думала, що зморшки — це проблема жінок за сорок. Проте вже після 20ти я зазначила, що мої зморшки стають все глибше (воно й не дивно: життя буває дуже складна).

І я вирішила: хочу молоде обличчя! Було просто необхідно якось зберегти обличчя молодим, бо з такою динамікою в 35 я б уже виглядала старенькою.

Був час, коли я вважала, що пом’яте обличчя можливо виправити тільки за допомогою пластичної хірургії або уколів ботокса і т.п. Однак звертатися в клініку з такою проблемою, коли ще немає й тридцяти, мені здавалося, м’яко скажемо, дивною витівкою.

Тоді я чисто заради інтересу (навіть не думаючи, що щось знайду) стала шукати в інтернеті інформацію, чи можна самостійно позбавитися від, наприклад, носогубних складок. Виявилося, можна! І не тільки від них!

Зморшки і складки на обличчі з’являються через ослаблих м’язів обличчя, через спазм м’язів і / або через міміки.

Відповідно, рішення напрошується саме собою: потрібно зміцнити м’язи обличчя, позбавитися від спазмів і оцінити свою міміку. І, звичайно, все це ми можемо зробити самі, в домашніх умовах, не витрачаючи ні копійки грошей:

img_p_beautifulfacehowto-300x300[1]

Тепер поговоримо про це докладніше.

М’язи обличчя.

Привести в порядок м’язи обличчя можна точно так само, як можна привести в порядок м’язи тіла (і з повної оплившей фігури зі складками жиру зробити фігуру підтягнуту і красиву) — за допомогою омолоджуючої гімнастики для обличчя.
Головне — знати, як це робити правильно (бо, як це зазвичай буває, правильні дії подарують вам красу, а неправильні можуть не просто забрати ваш час, але й посилити проблему).

Щоб вам не витрачати час на пошуки в інтернеті, хочу порадити вивчити відеозапису серії Фейсбілдінг з Євгенією Баглик (посилання на youtube): саме по ним я займалася і привела особа в порядок за півтора місяці.

Пам’ятайте, в статті про кроки до щастя я говорила, що варто слухати поради тільки тих людей, які вже домоглися того, про що говорять? Я вибрала саме ці уроки серед безлічі інших, бо обличчя Євгенії — хороший показник того, як діє ця техніка.

Я раджу вам після прочитання цієї статті вивчити всі відео (як позбутися носогубних складок, як позбутися від зморшок на лобі і між бровами, як підтягти опустилися повіки, як позбутися від зморшок навколо очей, як підтягти все обличчя, вправи для щік і скул і т.д. — у неї багато корисних відео), постаратися запам’ятати, як правильно робити вправи, записати їх на папірці і робити щоранку і щовечора.

МІМІКА.

Якщо говорити про міміці — тут все зрозуміло: деяким дівчатам доведеться подивитися на себе з боку і оцінити, чи не занадто багато вони «рухають» своїм обличчям і чи не варто переглянути свою міміку.

Постежити за своїм обличчям, намагаючись робити менше мімічних рухів, варто тим, хто любить:

— Часто супити (якщо хочеться продемонструвати сердитість, це можна з тим же успіхом зробити поглядом без участі брів або словами),

— Саркастично посміхатися,

— Задирати брови,

— Часто жмуритися і т.д.

Мімічні зморшки виправити можна, але суть в тому, щоб вправи по фейсбілдінга не робити вхолосту: вранці поробили вправи, вдень вже знову збільшуємо свої зморшки надто активною мімікою.

Слідкуйте за своїм обличчям, і дуже скоро ви позбудетеся від мімічних звичок, що псують вашу зовнішність.

Це нескладно і не займе багато часу, так само, як виробити нову звичку красиво чхати або красиво сміятися.

Шкіра обличчя.

Немає потреби описувати, чому красива, здорова, доглянута шкіра обличчя виглядає краще, ніж млява, в’яла, брудна. Питання в іншому: як зробити шкіру чистіше і краще?

Безумовно, потрібно приділяти шкірі більше уваги:

— Почати правильно умиватися (як правильно умиватися?) І ретельно очищати при умовно шкіру від денних забруднень,

— Не використовувати неякісну косметику (при цьому завжди віддавайте перевагу натуральній),

— Зволожувати шкіру (це ідеально робити якраз після вправ по фейсбілдінга: так шкіра краще прийме крем),

— Не їсти всяку погань (або їсти якомога рідше),

— Робити масаж шкіри (після нанесення крему розслабте обличчя і подушечками пальців м’яко побігайте по обличчю, потім так само м’яко пощипайте особа, яка не відтягуючи шкіру).

У багатьох дівчат навіть ближче до 30ти залишається проблема чорних крапок в Т-зоні особи. У наступній статті я розповім про відмінну натуральну маску для обличчя, яка позбавляє від чорних крапок краще, ніж які-небудь інші супер-пупер круті-дорогі кошти, які я пробувала (я боролася з чорними крапками з 14ти до 25ти років, поки не знайшла цю маску).

Ну і наостанок: багатьох дівчат напевно буде цікавити питання — як скоро я зауважу результат від фейсбілдінга?

Все індивідуально, насправді. Хтось побачить його через два тижні, хтось — через місяць. Все залежить від стану м’язів і шкіри вашого обличчя, від правильності дій, від регулярності занять зі своїм обличчям.

Я робила вправи щодня по півгодини вранці і ввечері (відразу після умивання і очищення обличчя, але до нанесення зволожуючого крему). Через півтора місяці я закінчила курс, тому як стала абсолютно задоволена: моє обличчя стало виглядати молодше (значно молодше і краще!).

Думаю, багатьом знадобиться навіть менше часу, тому що мої зморшки були о-о-дуже глибокими. Заради інтересу сфотографуйте своє обличчя зараз і через місяць.

На всяк випадок попереджу, що в перші дні вам може здатися, що результат вже є, в наступні дні — що результату немає і вам все здалося … У цей момент — не кидайте вправи! Переконайтеся, що ви все робите правильно, і продовжуйте. Головне — правильний підхід і терпіння, і все вийде!

Успіхів з омолодженням) Любіть свої личка!)