Місячні — це процес досить неприємний. І про його появу свідчать відповідні ознаки. Деяким дівчатам щастить, і вони не відчувають ніяких змін в організмі, а от інші часто мучаться.

Практично завжди живіт стає внизу трохи припухлим це особливо помітно у худорлявих натур. Також за пару днів може почати нити груди. Хворіти низ живота може безпосередньо в перший день, а може і до нього. Ці фізіологічні ознаки зустрічаються майже у всіх. Завжди свідчить про наближення місячних виділення крові і роздратований стан у дівчат. У ці дні організм і його нервова система дуже чутливі, тому жінки здатні дратуватися, плакати і бути дуже мінливими в плані настрою. Нелегко доводиться їх оточенню. Також можна згадати про появу прищів. У деяких дівчат перед місячними з’являються прищики на обличчі.

Для того щоб місячні не були болючими необхідно звернутися до лікаря — він порекомендує ліки або ж визначить, що біль — це лише наслідок порушення в організмі, яке підлягає лікуванню. Для того щоб тримати під контролем перші ознаки місячних у вигляді роздратованого стану на грані нервового зриву, потрібно пити заспокійливі настої. Багатьом дівчатам допомагає особливий раціон, який рекомендований всім при МПС. Це не вживати каву і міцний чай, поменше солоного та гострого. Більше їсти вітамінів. Небажано вживання молочних продуктів. Шоколад може завжди підняти настрій.

Перші ознаки місячних завжди попереджають дівчину про «знаменну» дні і дозволяють їй не потрапити в незручну ситуацію, якщо цикл нерегулярний.