• Абляція ендометрію при маткових місячних кровотечах і знову рясні місячні.

  Абляція ендометрію при маткових місячних кровотечах і знову рясні місячні.

  Інформація про місячні 09 жовтня, 2019
  Рясні місячні або навіть маткові кровотечі — є поширеною гінекологічної проблемою. Як правило, дані стану важко переносяться жінкою і супроводжуються розвитком анемії, в запущених станах вимагають переливання чужих компонентів крові. Не багато жінки вчасно звертаються до гінеколога за допомогою, а якщо звертаються, то лікар після неефективної гормональної терапії пропонує виконання вискоблювання ендометрію, замість сучасної процедури — абляції.
 • Актуальне питання: скільки днів тривають місячні?

  Актуальне питання: скільки днів тривають місячні?

  Інформація про місячні 12 жовтня, 2019
  Що ж таке менструація і скільки днів тривають місячні? Менструацією (іншими словами місячними) називаються регулярні зміни, що відбуваються в організмі жінки кожен місяць під впливом статевих гормонів. Найперша менструація в житті жінки починається, як правило, в 12 років і називається менархе.
 • Базальна температура перед місячними

  Базальна температура перед місячними

  Інформація про місячні 12 жовтня, 2019
  Базальну температуру міряють після сну в спокійному стані тіла. Регулярне її вимір допоможе отримати багато даних для роздумів. Так, спостерігаючи за температурою, можна отримати відповідь про безпечні днями для сексу, що наближаються місячних, днями овуляції, можливої ​​вагітності і навіть про прогресуючих запаленнях і хворобах.
 • Болі внизу живота після місячних

  Болі внизу живота після місячних

  Інформація про місячні 09 жовтня, 2019
  Напевно, всі жінки хоч раз відчували болі внизу живота після місячних. Але варто задуматися: а нешкідливі ці болі? І що вони собою несуть? Адже біль внизу живота після місячних може говорити про таких захворюваннях, як Андекс, ендометріоз, а також вульвіт.
 • Важливі питання і відповіді про місячні

  Важливі питання і відповіді про місячні

  Інформація про місячні 09 жовтня, 2019
  Кожна жінка знає, що таке місячні. Менструація — це етап складного процесу в жіночому організмі, при якому відбувається відшарування функціонального шару ендометрію, виникають кров’янисті виділення.
 • Відвідування гінеколога під час місячних

  Відвідування гінеколога під час місячних

  Інформація про місячні 12 жовтня, 2019
  Будь-яка, що стежить за своїм здоров’ям жінка, кілька разів на рік відвідує гінеколога, навіть не маючи скарг. Це необхідно для того, щоб мати можливість на ранніх стадіях виявити небезпечні захворювання і успішно їх подолати. Такий візит слід планувати з урахуванням менструального календаря.
 • Довгі місячні. Чому місячні йдуть довго.

  Довгі місячні. Чому місячні йдуть довго.

  Інформація про місячні 12 жовтня, 2019
  Статева система жінки є дуже тонким і ювелірно налаштованим механізмом. При виникненні збоїв в його чіткій роботі, можна з певною часткою впевненості говорити про те, що не все гаразд із самим жіночим організмом.
 • Зменшити болі внизу живота у жінок

  Зменшити болі внизу живота у жінок

  Інформація про місячні 09 жовтня, 2019
  Болі живота під час місячних періодично доставляють дискомфорт більшості представниць прекрасної статі. Фахівці в області гінекології досі не прийшли до єдиної думки з приводу того, чи є менструальні болі нормою, чи ні.
 • Коли ваші місячні свідчать про проблеми

  Коли ваші місячні свідчать про проблеми

  Інформація про місячні 09 жовтня, 2019
  Важкі і хворобливі місячні, затримки, пропущені періоди, кров’янисті виділення, аперіодичні кровотечі — слід знати, в якому випадку слід звертатися до лікаря.
 • Коли приходять перші місячні

  Коли приходять перші місячні

  Інформація про місячні 09 жовтня, 2019
  Перші місячні у дівчаток за статистикою приходять вперше місячні у дівчаток віком 11 — 15 років.
 • Коротко і корисно про місячні.

  Коротко і корисно про місячні.

  Інформація про місячні 09 жовтня, 2019
  У місячних є багато синонімів і кодових слів: менструація, критичні дні, червоні дні і т.п. Напевно ти сама зможеш назвати ще десяток відомих тобі назв місячних.
 • Кров’янисті виділення після місячних

  Кров’янисті виділення після місячних

  Інформація про місячні 12 жовтня, 2019
  Нерідко лікарі чують від дівчат і жінок скарги на предмет кров’янистих виділень після місячних. Як і у будь-якої ознаки порушень в роботі організму його стані, у таких неприємних виділень є свої причини і прояви. Нерідко буває прояв позаматкової вагітності за допомогою таких ось виділень.
 • Маткова кровотеча: чому воно виникає і що слід робити

  Маткова кровотеча: чому воно виникає і що слід робити

  Інформація про місячні 09 жовтня, 2019
  Маткова кровотеча не є відхиленням від норми лише під час менструацій. Інша справа, якщо вона виникає в інший період: між місячними, під час вагітності або після менопаузи. Залежно від причини і кількості крові, маткова кровотеча може виявитися як дрібною неприємністю, так і серйозною загрозою, що вимагає термінового медичного втручання.
 • Менопауза і збільшенням ваги

  Менопауза і збільшенням ваги

  Інформація про місячні 09 жовтня, 2019
  Всі знають, що старіння нерозривно пов’язане з додатком маси тіла. Жінки можуть одужувати в найважливіші періоди свого життя, і сюди також можна віднести клімактеричний період.
 • Мізерні місячні та їх причини недостатні виділення: гіпоменорея?

  Мізерні місячні та їх причини недостатні виділення: гіпоменорея?

  Інформація про місячні 09 жовтня, 2019
  Більшість жінок турбуються про своє здоров’я у разі затяжних і рясних менструальних виділень. Але якщо місячні мізерні, небагато б’ють тривогу, а дарма. Адже як надмірно рясні, так і недостатні виділення можуть бути симптомом патологій.
 • Місячні 4 дні

  Місячні 4 дні

  Інформація про місячні 09 жовтня, 2019
  Юних дівчат часто цікавить питання, пов’язані з менструацією, у скільки років вона повинна розпочатися, а також, скільки днів повинен становити менструальний цикл. Хоча іноді такі ж питання можуть цікавити і дорослих жінок, виникають вони внаслідок порушень в менструальному циклі. Потрібно відразу відзначити, що єдино вірної відповіді на всі ці питання не існує. Тому що менструальний цикл рівно, як і тривалість менструації і обсяг виділень, індивідуальний для кожної жінки і дівчата. Для когось нормою служать місячні 4 дні, для когось — 8.
 • Місячні зі згустками крові, причини і прояви

  Місячні зі згустками крові, причини і прояви

  Інформація про місячні 12 жовтня, 2019
  При виникненні різних аномальних явищ у розвитку внутрішніх статевих органів жінки розвивається хвороба, яка в медичних підручниках називається ендометріоз. Саме ця хвороба найчастіше призводить до того, що менструальні виділення жінки наповнюються незвичайними кривавими згустками.
 • Місячні і ПМС в цифрах і фактах

  Місячні і ПМС в цифрах і фактах

  Інформація про місячні 09 жовтня, 2019
  Місячні і ПМС в цифрах і фактах Феміністки стверджують: чоловіки таємно шкодують, що у них не буває місячних. Ця теорія борців за рівноправ’я статей народилася на противагу абсурдного на перший погляд, але отримав велику популярність постулату про жіночу заздрості до пеніса.
 • Місячні після місячних

  Місячні після місячних

  Інформація про місячні 09 жовтня, 2019
  Багато жінок задаються питаннями про те, якими повинні бути виділення, що йдуть за регулярними місячними, чи повинні вони взагалі йти, і як відрізнити патологію від нормального стану?
 • Місячні після пологів, прихід і відновлення циклу

  Місячні після пологів, прихід і відновлення циклу

  Інформація про місячні 09 жовтня, 2019
  Один з поширених питань це питання про те, коли почнуться місячні після пологів і коли відновиться жіночий організм. Зараз ми на це відповімо.