• 12 кращих засобів проти випадіння волосся.

  12 кращих засобів проти випадіння волосся.

  Краса і молодість 09 жовтня, 2019
  У цій статті ми будемо говорити не тільки про хороші шампуні і маски для волосся, але і про інші засоби і дії, які позитивно позначаться на процесі росту і відновлення краси волосся.
 • Королева спокуси або як вибрати нижню білизну.

  Королева спокуси або як вибрати нижню білизну.

  Краса і молодість 09 жовтня, 2019
  Якісна білизна може творити чудеса: зробивши тіло стрункішим або додати привабливий обсяг, вдало підкреслити переваги і надійно приховати недоліки. Воно дарує нам впевненість у власній привабливості і допомагає відчути себе справжньою королевою спокуси.
 • Мезотерапія -як залишатися молодою?

  Мезотерапія -як залишатися молодою?

  Краса і молодість 12 жовтня, 2019
  Що таке мезотерапія? Мезотерапія – це спеціальна професійна косметична процедура, при якій під шкіру вводяться мікродози певних медикаментів. Ефект завжди полягає у впливі введених препаратів, а також стимулюванні певних біологічно активних точок. Важливо відзначити, що не завжди необхідно працювати безпосередньо з конкретною ділянкою тіла, так як можливе проведення дистанційної мезотерапії. У цьому випадку ліки вводяться в інші тканини, а впливають на потрібний орган завдяки міжклітинному повідомленням.
 • Небезпечний ботокс та інші помилки про ін’єкції краси

  Небезпечний ботокс та інші помилки про ін’єкції краси

  Краса і молодість 09 жовтня, 2019
  Про уколах краси чули багато представниць слабкої статі, але не всі знають правду про ці ін’єкційних процедурах. Занадто багато чуток і легенд їх оточує. Спробуємо розібратися з головними міфами про ін’єкційної контурної пластики обличчя.
 • Різновиди масажу для тіла

  Різновиди масажу для тіла

  Краса і молодість 09 жовтня, 2019
  Масаж, як лікувальна процедура, виникла ще в стародавньому світі. Чудодійні властивості масажу були помічені на самому ранньому становленні медицини. Зараз масаж не втратив жодне своє властивість, навіть придбав нові.
 • Як вибрати апарат дарсонваль або що треба знати при його покупці

  Як вибрати апарат дарсонваль або що треба знати при його покупці

  Краса і молодість 09 жовтня, 2019
  Жінки у всі часи шукають способи , методи , засоби для продовження своєї краси та молодості. Одним з таких засобів вважається апарат дарсонваль , який , крім краси , дарує здоров’я .
 • Як доглядати за жирним волоссям?

  Як доглядати за жирним волоссям?

  Краса і молодість 09 жовтня, 2019
  Такі проблеми, як Пушай, сухі і неслухняні пасма, не знайомі власницям жирного типу волосся. Але і більш щасливими їх від цього не назвеш.
 • Як зробити обличчя молодшим вдома?

  Як зробити обличчя молодшим вдома?

  Краса і молодість 09 жовтня, 2019
  У цій статті ми поговоримо про техніку омолодження обличчя в домашніх умовах, яка безумовно буде корисною для багатьох дівчат, тому вона здатна подарувати нам ще більше краси і впевненості в собі.
 • Як можна позбутися чорних крапок ефективно?

  Як можна позбутися чорних крапок ефективно?

  Краса і молодість 09 жовтня, 2019
  Коли я була молодшою ​​і чула від когось, що натуральні (а часто й домашні) засоби для догляду за своєю зовнішністю краще, ніж покупні, я знизувала плечима і думала, що у цієї людини просто немає грошей на покупні засоби.
 • Як не витрачати зайві гроші під час шопінгу

  Як не витрачати зайві гроші під час шопінгу

  Краса і молодість 09 жовтня, 2019
  Одне з улюблених жіночих занять, за яким вони можуть проводити години. Вважається шопінг. Існує навіть таке поняття, як жіночий шопінг. Він затяжний, виснажливий, але разом з тим приємний і корисний. Так, саме корисний.
 • Як підібрати косметику правильно?

  Як підібрати косметику правильно?

  Краса і молодість 09 жовтня, 2019
  Краса обличчя та краса в цілому — це одна з найважливіших речей у житті сучасної жінки. Дуже важливо підбирати косметику для себе правильно, щоб обмежитися від всіляких побічних ефектів.
 • Як правильно доглядати за обличчям?

  Як правильно доглядати за обличчям?

  Краса і молодість 09 жовтня, 2019
  Існує безліч способів, які допомагають зберегти молодість і свіжість обличчя, але лише небагато з них повністю безпечні для вашого здоров’я. Мова не йде про використання природних компонентів, масочек або ж елос омолодження обличчя. Щоб правильно доглядати за особою, потрібно вивчити нюаси своєї шкіри.