• Алкоголь і вагітність — факти які потрібно знати

  Алкоголь і вагітність — факти які потрібно знати

  Місячні і вагітність 09 жовтня, 2019
  Встановлено , що алкоголізм батьків може спричинити за собою народження неповноцінних дітей , нежиттєздатних , які відстають у розвитку ( фізичному і розумовому ) або з наявністю каліцтва ; частіше спостерігається передчасне самовільне переривання вагітності , а у дітей — епілепсія.
 • Бактерії і вагітність

  Бактерії і вагітність

  Місячні і вагітність 09 жовтня, 2019
  Гінекологи стверджують: дисбактеріоз кишечника може викликати проблеми з вагітністю.
 • Безпечні дні до і після місячних

  Безпечні дні до і після місячних

  Місячні і вагітність 09 жовтня, 2019
  Все неодноразово чули це, але мало хто дійсно розуміє саму суть фрази.
 • Безсоння при вагітності

  Безсоння при вагітності

  Місячні і вагітність 09 жовтня, 2019
  Порушення сну іноді є першою ознакою того , що ви станете мамою. У багатьох жінок з перших днів вагітності можлива поява зайвої сонливості або безсоння. Причин безсоння при вагітності багато — це і переживання , печія , позиви в туалет , активність малюка всередині матусі і т.д.
 • Бронхіальна астма та вагітність. Чи варто побоюватися?

  Бронхіальна астма та вагітність. Чи варто побоюватися?

  Місячні і вагітність 09 жовтня, 2019
  Бронхіальна астма останнім часом одержала досить широке поширення — дуже багато людей не з чуток знають про цю хворобу. І все б нічого — жити з нею цілком можна, а медицина дозволяє тримати хворобу під контролем. Але рано чи пізно перед жінкою постає питання про материнство. І ось тут починається паніка — а чи зможу я виносити і народити дитину: А чи буде малюк здоровим?
 • Вага новонароджених та якість повітря взаємопов’язані

  Вага новонароджених та якість повітря взаємопов’язані

  Місячні і вагітність 09 жовтня, 2019
  Вагітні , які піддавалися підвищеному рівню забруднення повітря -якого виду , схильні народжувати дітей з дефіцитом маси тіла , виявлено масштабним міжнародним дослідженням.
 • Вагітність або гормональний збій: що ж відбувається з вашим тілом?

  Вагітність або гормональний збій: що ж відбувається з вашим тілом?

  Місячні і вагітність 09 жовтня, 2019
  Вже йде який день затримки, вас нудить, паморочиться голова, болить груди? Не варто відразу ж радіти (або панікувати), адже відсутність місячних і супутні вище перераховані симптоми не завжди свідчать про те, що ви перебуваєте в цікавому положенні. У вас міг просто статися гормональний збій. І через деякий час, якщо всі знову нормалізується, критичні дні знову підуть. Якщо ж цього не відбудеться, доведеться йти в лікарню, щоб виявити причину. Адже затримка може бути як ознакою вагітності, так і симптом серйозного захворювання.
 • Виділення на ранніх термінах вагітності — будьте пильні!

  Виділення на ранніх термінах вагітності — будьте пильні!

  Місячні і вагітність 09 жовтня, 2019
  На жаль, у майбутнім матусь маса приводів не лише для радості , а й для хвилювання — ще б пак, адже вони тепер є хранителями ще однієї маленької і такий рідний життя. І одним із приводів для тривоги можуть стати виділення на ранніх термінах вагітності. Найчастіше ці виділення абсолютно безпечні, але іноді все-таки служать сигналом небезпеки .
 • Екологія і дитина: поради екологічно свідомим молодим мамам

  Екологія і дитина: поради екологічно свідомим молодим мамам

  Місячні і вагітність 09 жовтня, 2019
  Дитина приносить із собою нову відповідальність , та й взагалі повністю нове життя. Спочатку ці труднощі можуть здатися нездоланними , але , внісши кілька невеликих змін в спосіб життя , ви зможете подбати і про ваше маля , і про довкілля в один і той же час , адже що добре для нашої матері -Землі , то і найкраще для дитини . Ось поради , які слід знати .
 • Завагітніти під час місячних, чи можливо?

  Завагітніти під час місячних, чи можливо?

  Місячні і вагітність 09 жовтня, 2019
  Існує думка, що ризик завагітніти під час місячних знижується практично до нуля. А також до і після протягом декількох днів. Звичайно ймовірність вкрай мала, але вона є. Однак, якщо Ви вирішили займатися сексом під час місячних, то повинні знати основні моменти цього.
 • Завмерла вагітність: чистка обов’язкове!

  Завмерла вагітність: чистка обов’язкове!

  Місячні і вагітність 09 жовтня, 2019
  Майбутній мамі не можна нервувати — це знає кожен. Тому, звичайно, краще не думати про різні хвороби під час вагітності. Але є така інформація, яку повинна знати кожна жінка, яка очікує дитину.
 • Засоби для лікування алергії у вагітних : препарати , таблетки , креми

  Засоби для лікування алергії у вагітних : препарати , таблетки , креми

  Місячні і вагітність 09 жовтня, 2019
  В умовах нашої цивілізації дуже складно зберегти своє здоров’я. А коли мова заходить про вагітність , то проблема здоров’я стоїть найбільш гостро. Як ми пам’ятаємо , 20 століття був названий століттям серцево — судинних захворювань , а ось 21 століття , за прогнозами Всесвітньої організації охорони здоров’я , вже названий століттям алергії.
 • Кров’яні виділення на ранніх термінах вагітності — терміново до лікаря!

  Кров’яні виділення на ранніх термінах вагітності — терміново до лікаря!

  Місячні і вагітність 09 жовтня, 2019
  До болів внизу живота під час вагітності потрібно поставитися дуже уважно. Навіть на ранніх термінах вагітності такі болі можуть говорити про важких ускладненнях. Є ускладнення чи ні, і біль є просто наслідком кишкових кольок, може сказати тільки лікар.
 • Масло від розтяжок для вагітних жінок

  Масло від розтяжок для вагітних жінок

  Місячні і вагітність 09 жовтня, 2019
  Багатьох представниць прекрасної статі цікавить, як слід доглядати за своїм тілом під час вагітності, щоб потім на шкірі не з’явилися розтяжки. Погодьтеся, не у всіх є фінанси і час на відвідування дорогих клінік (особливо в перший час після народження малюка). Плюс, навіть професійне лікування стрий не завжди приносить позитивних результатів. А задоволення це, як ви самі розумієте, не з найдешевших. Ось і йдуть в хід різні засоби (магазинні і домашні масла), які дуже навіть непогано справляються з даною неприємністю.
 • Менструальний цикл — основа жіночого здоров’я

  Менструальний цикл — основа жіночого здоров’я

  Місячні і вагітність 09 жовтня, 2019
  У багатьох жінок, навіть після настання вагітності, можуть тривати невеликі маткові кровотечі. В народі їх називають менструальними. Чому з’являються ці кровотечі? Будь-який лікар скаже, що причини, через які можливе дане явище індивідуальні — це можуть бути нешкідливі причини, що не представляють ніякої загрози для вагітності, інші ж, навпаки, можуть мати важкі наслідки.
 • Місячні і їх тривалість після пологів

  Місячні і їх тривалість після пологів

  Місячні і вагітність 09 жовтня, 2019
  Менструальний цикл після пологів може змінюватися. Часто в перший період після народження дитини місячні можуть йти нерегулярно, затримуватися або наступати раніше встановлених термінів. Те, скільки йдуть місячні після пологів, теж не вписується в рамки звичних раніше строків.
 • Місячні після вакууму (міні-аборту)

  Місячні після вакууму (міні-аборту)

  Місячні і вагітність 09 жовтня, 2019
  Дуже поширене питання: коли ж повинні починатися місячні після міні-аборту (вакууму)? Для початку розберемося, що ж таке міні-аборт або Вакуум-аспірація. Це переривання вагітності на терміні до 5 тижнів шляхом відсмоктування плода за допомогою спеціально призначеного для цього насоса. Операція триває не більше 5-ти хвилин і робиться під повною або неповною анестезією.
 • Місячні після годування грудьми

  Місячні після годування грудьми

  Місячні і вагітність 09 жовтня, 2019
  Дуже часто майбутні мами, справжні переживають з приводу питання годування грудьми і місячних. По цій темі виникає багато питань, які не завжди виглядають розумно. Розглянемо основні.
 • Місячні при вагітності і під час її

  Місячні при вагітності і під час її

  Місячні і вагітність 09 жовтня, 2019
  Іноді трапляється, що під час вагітності у деяких жінок починаються кров’янисті виділення, дуже схожі на місячні. Зараз ми розберемо причину цього.
 • Ознаки вагітності до місячних

  Ознаки вагітності до місячних

  Місячні і вагітність 09 жовтня, 2019
  Одним з найбільш достовірних способів дізнатися, вагітна дівчина чи ні, це з’ясувати скільки днів у неї затримка місячних. Однак часом буває дуже болісно чекати деякий час, тому ми наведемо ряд ознак, що допомагають визначити вагітна жінка чи ні до настання місячних.