• Болі в грудях перед місячними

  Болі в грудях перед місячними

  Місячні і здоров'я 09 жовтня, 2019
  Називається цей процес мастоденіей. Проявляється він майже при кожній менструації кожної дівчини. Болі в грудях перед місячними — це своєрідний ознака прояви ПМС.
 • Болі при місячних (альгоменорея). Причини, методи лікування.

  Болі при місячних (альгоменорея). Причини, методи лікування.

  Місячні і здоров'я 09 жовтня, 2019
  Дуже часто у багатьох жінок виникають хворобливі відчуття як до місячних, так і під час їх. Постараємося вказати на можливі причини, а також на деякі способи лікування. Болі зазвичай виникають внизу живота і віддають у поперек і стегна. Інша назва нездужання під час менструація — альгоменорея.
 • Больовий синдром внизу живота при місячних

  Больовий синдром внизу живота при місячних

  Місячні і здоров'я 09 жовтня, 2019
  Термін «абдомінальний больовий синдром» використовують для позначення комплексу ознак, провідним з яких є біль або відчуття дискомфорту в животі. Популяційна частота больового синдрому — 50% о, а серед надходять у стаціонар — 35%.
 • Відновлення місячних після пологів

  Відновлення місячних після пологів

  Місячні і здоров'я 09 жовтня, 2019
  Багато жінок відчувають сильний дискомфорт при боргом відсутності місячних після пологів. Якогось певного графіка, коли вони повинні початися, не існує. У деяких місячні відновлюються через 1-2 місяці, буває чекати доводиться півроку, а то і цілий рік! В цьому немає нічого страшного, адже Ваш організм індивідуальний і вагітність протікає у всіх по-різному.
 • Дієта по місячному циклу, що їсти в залежності від менструального циклу

  Дієта по місячному циклу, що їсти в залежності від менструального циклу

  Місячні і здоров'я 09 жовтня, 2019
  Кожна жінка за своє життя пробує купу дієт для схуднення, але лише деякі з них розуміють: щоб позбавиться від зайвих кілограмів необхідно знати, що відбувається з твоїм організмом в різні періоди менструального циклу, і про це ми сьогодні поговоримо .
 • Затримка місячних: причини

  Затримка місячних: причини

  Місячні і здоров'я 09 жовтня, 2019
  Затримка місячних — відсутність менструації в запланований період. Постараємося з’ясувати основні причини цього:
 • Коричневі виділення після місячних

  Коричневі виділення після місячних

  Місячні і здоров'я 09 жовтня, 2019
  Багато дівчат жалісливо вирікає, що у них коричневі виділення після місячних і думають, що ж їм робити. До відповіді та вирішення такого питання, говорить про проблему потрібно знайти індивідуальний шлях. Бажано, звичайно, звернутися до свого лікаря для точної відповіді, але багато усвідомлено чекають критичного моменту, свято вважаючи, що це нормальний процес.
 • Лікування аменореї народними засобами

  Лікування аменореї народними засобами

  Місячні і здоров'я 09 жовтня, 2019
  Аменорея — це жіноче захворювання, яке представляє собою розлад менструального циклу. При цьому у жінок дітородного віку (16-45 років) відсутня менструація протягом 6 місяців і більше. Як правило, аменорея виникає не сама по собі, а як наслідок емоційних розладів, або будь-яких фізіологічних, генетичних, біохімічних збоїв в організмі.
 • Масаж при порушенні циклу місячних

  Масаж при порушенні циклу місячних

  Місячні і здоров'я 09 жовтня, 2019
  При порушенні циклу менструацій або при болях, гіпоменорее, аменореї, гіпогалактії, після Андекс, після пологів і під час вагітності, в клімактеричний період — рекомендується застосовувати масаж.
 • Маткова кровотеча: чому воно виникає і що слід робити

  Маткова кровотеча: чому воно виникає і що слід робити

  Місячні і здоров'я 09 жовтня, 2019
  Маткова кровотеча не є відхиленням від норми лише під час менструацій. Інша справа, якщо вона виникає в інший період: між місячними, під час вагітності або після менопаузи. Залежно від причини і кількості крові, маткова кровотеча може виявитися як дрібною неприємністю, так і серйозною загрозою, що вимагає термінового медичного втручання.
 • Місячні після викидня

  Місячні після викидня

  Місячні і здоров'я 09 жовтня, 2019
  Коли чекати перші місячні після викидня Місячні після викидня в тому випадку, якщо у жінки регулярний цикл, приходять через 28-35 днів. Однак часто спостерігаються і різні патологічні зміни циклу — наприклад, перші місячні після викидня приходять на тиждень або навіть дві пізніше, або навпаки, коли кровотеча ніяк не закінчується. У цих ситуаціях бажана консультація гінеколога. Не бійтеся йти до лікаря.
 • Місячні після кесарів

  Місячні після кесарів

  Місячні і здоров'я 09 жовтня, 2019
  Найважливішим ознакою відновлення місячних після кесарева є нормальна робота всіх функцій і систем жіночого організму. Місячні після даної операції відновлюються так само, як і після звичайних пологів.
 • Місячні раз на рік — причини і лікування

  Місячні раз на рік — причини і лікування

  Місячні і здоров'я 09 жовтня, 2019
  Буває таке, що у жінки менструальний цикл нерегулярний. Але іноді місячні йдуть всього раз на рік. Таке явище прийнято називати олігоменореєю.
 • Місячні, як це відбувається — процес, біологія та схема.

  Місячні, як це відбувається — процес, біологія та схема.

  Місячні і здоров'я 09 жовтня, 2019
  Перш ніж висвітлити всі проблеми, пов’язані з місячними, дозвольте нагадати вам особливості цього фізіологічного явища. Здавалося б, що тут може бути неясно? Про місячних кожній жінці відомо практично все. Але в тому-то й справа, що за звичайних ситуаціях ми часто не бачимо суті і забуваємо, що місячні не просто циклічні зміни в яєчниках і матці, що завершуються кров’яними виділеннями із статевих органів.
 • Порушення менструального циклу

  Порушення менструального циклу

  Місячні і здоров'я 09 жовтня, 2019
  Що таке «порушення менструального циклу«? Прочитавши назву статті, не поспішайте згадувати рядки нетлінного, з дитинства відомого твору. Мова піде про медичну проблему – порушення менструального циклу.
 • Сильний біль при місячних у жінок

  Сильний біль при місячних у жінок

  Місячні і здоров'я 09 жовтня, 2019
  Місячні хворобливі-виникає підозра, що Бог, створюючи жінку, вирішив пожартувати. І одних дочок Єви милував, зробивши їх місячні легкими і безболісними, а інших так покарав, що багато жінок, як мінімум, дванадцять разів на рік щиро шкодують, що не народилися чоловіками.
 • Сильні болі в животі під час місячних, що робити?

  Сильні болі в животі під час місячних, що робити?

  Місячні і здоров'я 09 жовтня, 2019
  Приблизно 40% всіх жінок щомісяця переживають два-три дні пекельних мук — настільки болісно проходять у них місячні. Багатьом погане самопочуття буквально заважає жити: біль стає причиною дратівливості, і, як наслідок, конфліктів з оточуючими, проблем на роботі. Чому природні процеси так тяжкі для організму? Чи можна позбутися від хворобливих менструацій, або жінки приречені страждати від найсильніших болів, поки не настане менопауза?
 • Чи можна займатися сексом під час місячних?

  Чи можна займатися сексом під час місячних?

  Місячні і здоров'я 09 жовтня, 2019
  Дуже багатьох дівчат, а також хлопців, хвилює одне дуже важливе питання: чи можна займатися сексом під час місячних. Постараюсь виявити всі основні особливості, а також як позитивні, так і негативні сторони цього питання.
 • Чи реально поява прищів в передменструальний період?

  Чи реально поява прищів в передменструальний період?

  Місячні і здоров'я 09 жовтня, 2019
  Переважна кількість жінок вважають, що менструальний цикл безпосередньо впливає на появу прищів. Вони з’являються кожен місяць, як за розкладом. Ваша шкіра була чистою протягом місяця і раптом починає покриватися прищами, приблизно в той же час, як починається менструація. Але чи реально саме явище передменструальних прищів?
 • Чому болить живіт при місячних

  Чому болить живіт при місячних

  Місячні і здоров'я 09 жовтня, 2019
  Менструальний період найважчий у житті кожної жінки. По мимо гігієнічних незручностей виникають ще і болі в грудях і в животі під час місячних. Болі в животі у багатьох дуже сильні, навіть доводитися пити болезаспокійливі таблетки. На жаль болі в животі в період менструального циклу звичайнісіньке явище. Чому ж вона виникає і може бути можна якось позбавиться від неї?