• Від чого з’являється молочниця і що буде, якщо її не лікувати?

  Від чого з’являється молочниця і що буде, якщо її не лікувати?

  Молочниця 09 жовтня, 2019
  Молочниця — досить-неприємне жіноче захворювання, яке доставляє представницям прекрасної статі не тільки фізичний, а й моральний дискомфорт. За статистикою в наші дні практично кожна друга дама хоча б один раз у своєму житті лікувалася від кандидозу. І з кожним роком число звернулися до лікарні зростає в кілька десятків разів.
 • Лікування молочниці повинне не тільки знімати симптоми, але і усувати причину.

  Лікування молочниці повинне не тільки знімати симптоми, але і усувати причину.

  Молочниця 09 жовтня, 2019
  Сьогодні ladyjournal.com.ua поговорить з вами про делікатній і дуже поширеною жіночої проблеми — «молочниці» або кандидозі. Кандидоз — вид грибкової інфекції, який більш відомий під назвою «молочниця». Дріжджоподібні грибки Candida albicans вражають слизові оболонки кишечника, порожнини рота, горла, піхви, сечовивідних шляхів.
 • Лікування молочниці у чоловіків

  Лікування молочниці у чоловіків

  Молочниця 09 жовтня, 2019
  Кандидозні бактерії містяться в організмі будь-якої людини, і при цьому ви можете не відчувати абсолютно ніякого дискомфорту. Адже в нормі вони контролюються змістом інших, корисних бактерій. Якщо ж ця рівновага в організмі порушується, і розмноження кандида розвивається безконтрольно, ось тоді і розвивається таке захворювання, як молочниця.
 • Молочницею хворіють тільки жінки, або чоловіки теж?

  Молочницею хворіють тільки жінки, або чоловіки теж?

  Молочниця 09 жовтня, 2019
  Кандидоз, або молочниця, яка так часто мелькає в рекламі, найчастіше пов’язана з ураженням дріжджоподібними недосконалими грибами, що являють собою самостійний рід Candida шкіри, слизових оболонок внутрішніх органів, нігтьових пластинок.
 • Молочниця — лікування народними засобами

  Молочниця — лікування народними засобами

  Молочниця 09 жовтня, 2019
  Молочниця ( кандидоз ) — це грибкова інфекція , яка вражає шкіру і слизову статевих органів. Запалення проявляється білим сирнистим виділенням і свербінням в піхву , болем при сечовипусканні. Також буває ще кандидоз порожнини рота.
 • Молочниця і гормони

  Молочниця і гормони

  Молочниця 09 жовтня, 2019
  «Свого часу я з великим трудом вилікувалася від молочниці, яку пов’язую з прийомом гормональних препаратів. Нещодавно доктор порекомендував мені скористатися замісної гормональної терапією. Як мені уникнути загострення старої проблеми? »
 • Молочниця порожнини рота у дітей, симптоми і лікування

  Молочниця порожнини рота у дітей, симптоми і лікування

  Молочниця 09 жовтня, 2019
  Молочниця зустрічається в дітей, ослаблених яким-небудь захворюванням. Недостатній догляд за порожниною рота, негігіеніческое зміст предметів догляду та вигодовування сприяють перенесенню збудника хвороби — грибка Oidium albicans.
 • Молочниця у жінок і чоловіків

  Молочниця у жінок і чоловіків

  Молочниця 09 жовтня, 2019
  Молочниця — дуже часто це слово можна почути у відділенні гінекології. Якщо говорити про сам захворюванні, то молочниця — це захворювання, яке викликається дріжджоподібними грибками з роду Candida. Це захворювання дуже часто зустрічається, так як ці грибки і так входять у звичайний склад мікрофлори піхви. «Так в чому ж тоді причина?» — Запитаєте Ви. Відповідь на це питання Ви дізнаєтеся прямо зараз.
 • Молочниця. Це небезпечно чи ні?!

  Молочниця. Це небезпечно чи ні?!

  Молочниця 09 жовтня, 2019
  Більшість жінок не з чуток знають симптоми вагінального кандидозу: сильне печіння, свербіж, творожистие виділення, подразнення слизової і, як наслідок, біль при сечовипусканні і статевому акті.
 • Наслідки молочниці для жіночого організму.

  Наслідки молочниці для жіночого організму.

  Молочниця 09 жовтня, 2019
  Будь-яке захворювання, як правило, необхідно лікувати, щоб не було наслідків надалі. Молочниця (вагінальний кандидоз) не відноситься до числа небезпечних інфекцій, але тим не менше викликає безліч проблем і незручностей для жінки.
 • Ознаки молочниці: діагностика кандидозу

  Ознаки молочниці: діагностика кандидозу

  Молочниця 09 жовтня, 2019
  Нестерпний свербіж, білі сирнистий виділення, почервоніння і запалення статевих органів — найперші ознаки кандидозу. На жаль, з молочницею стикається хоча б раз у житті кожна представниця прекрасної статі. Причина — дріжджоподібні гриби роду Candida. Неправильний прийом ліків, зневага засобами гігієни, безладні статеві зв’язки, ослаблення імунітету і багато інших чинників могли призвести до виникнення даного захворювання.
 • Ознаки, симптоми молочниці

  Ознаки, симптоми молочниці

  Молочниця 09 жовтня, 2019
  Сверблячка (від незначного до нестерпного) і рясні білі творожистие виділення — ось головні ознаки молочниці, або, як вона називається правильно, вагінального кандидозу. Всі симптоми молочниці посилюються після сексу. Згідно статистиці. З молочницею хоча б раз у житті зустрічається все представниці прекрасної статі.
 • Підступна молочниця — як виявити молочницю?

  Підступна молочниця — як виявити молочницю?

  Молочниця 09 жовтня, 2019
  Молочниця — з цим захворюванням хоча б раз у житті стикається практично кожна жінка. Виникає захворювання несподівано і часто повертається знову. Про те, як позбавитися від молочниці, розповідає кандидат медичних наук, генеральний директор московського Медичного жіночого центру Тетяна Володимирівна КУЗНЄЦОВА. Читать далее Підступна молочниця — як виявити молочницю?
 • Спринцювання при молочниці: лікуємося народними методами

  Спринцювання при молочниці: лікуємося народними методами

  Молочниця 09 жовтня, 2019
  Одним з найбільш поширених жіночих недуг є кандидоз. У народі цю напасть називають молочницею. Скажемо чесно, захворювання це не з найприємніших. Таку назву хвороба отримала через найбільш вираженого симптому — білих сирнистий виділень з піхви.
 • Стійка молочниця

  Стійка молочниця

  Молочниця 09 жовтня, 2019
  Чи викликає термобілизна молочницю? Як позбутися від грибків при цукровому діабеті? Які препарати від молочниці можна застосовувати вагітним? На запитання відповідає доктор медичних наук, професор, завідувачка 1-м гінекологічним відділенням МКЛ № 31 Олена Миколаївна Каухова.
 • Чи варто заводити дитину при молочниці?

  Чи варто заводити дитину при молочниці?

  Молочниця 09 жовтня, 2019
  У житті практично кожної сім’ї настає такий хвилюючий і важливий момент , коли подружня пара вирішує завести дитину. Але , на жаль , останнім часом представниці прекрасної статі все частіше стикаються з «жіночими» захворюваннями , які або не дають завагітніти , або заважають нормально розвиватися плоду. Тому лікарі рекомендують спочатку пройти повне обстеження , причому як майбутньої мами, так і тата. І лише після того як буде встановлено , що обоє батьків повністю здорові , можна приступати до планування . В іншому випадку сім’ю чекає тривале лікування.
 • Чи можна займатися любов’ю при молочниці і чим це загрожує

  Чи можна займатися любов’ю при молочниці і чим це загрожує

  Молочниця 09 жовтня, 2019
  Багатьох представників прекрасної статі, які зіткнулися з молочницею, цікавить питання: чи можна займатися любов’ю до повного одужання? Адже вже давно відомо, що кандидоз передається статевим шляхом. Що ж тут такого, якщо презервативи є в кожній аптеці.
 • Як визначити, що у вас молочниця?

  Як визначити, що у вас молочниця?

  Молочниця 09 жовтня, 2019
  Молочниця — це серйозне захворювання , яке , на жаль , може з’явитися у кожної представниці прекрасної статі. І не важливо, який жінка веде спосіб життя , скільки разів на день вона бігає в душ і чи має постійного партнера. Кандидоз може бути і у юної діви , і у дорослої жінки .