• Біль при місячних — мало жіночності

  Біль при місячних — мало жіночності

  Психологія місячних 08 жовтня, 2019
  Останнім часом, спостерігаючи за тим, як по-різному у моїх знайомих і подруг розкривається жіночність, бачу одну закономірність. Розслаблена, вкорінена, наповнена, текуча — така жінка не відчуває труднощів з жіночим здоров’ям. Як правило, у неї безболісні місячні, прекрасна вагітність, легкі пологи, немає проблем з лактацією.
 • Цей підступний ПМС

  Цей підступний ПМС

  Психологія місячних 08 жовтня, 2019
  Чоловіки називають передменструальний синдром «ще однією жіночої причиною заявити про себе світу». Дратівливість, сльозливість, різкі скачки настрою, скарги на повноту сприймаються як примхи. А між тим ПМС — офіційна нозологічна одиниця Класифікації хвороб. Але дівчатам-красуням від такого суспільного визнання анітрохи не легше. Що потрібно знати про цю проблему?
 • Що не можна під час місячних

  Що не можна під час місячних

  Психологія місячних 08 жовтня, 2019
  Є речі, яких нам, як би ми до нм не ставилися, на жаль, не уникнути. Так, наприклад, жінки змушені щомісяця на кілька днів відмовлятися від звичного способу життя. Мова йде про менструації, яка, так чи інакше, впливає на все, що відбувається з жінкою. Досить часто навіть у вже дорослих жінок виникає питання: що не можна під час місячних?
 • Як поводитися під час місячних

  Як поводитися під час місячних

  Психологія місячних 08 жовтня, 2019
  Критичні дні, час, який завдає чимало клопоту, але є не відокремлених атрибутом у житті жінок. Що ж варто зробити, щоб ці дні пройшли якомога більш благополучно і комфортно.