• # Місячні на відпочинку: яку поїздку краще вибрати?!

  # Місячні на відпочинку: яку поїздку краще вибрати?!

  Секрети місячних 08 жовтня, 2019
  Море, пальми, пісок і красивий шоколадний загар — ось що хочуть бачити дівчині на відпочинку. Насправді, така тенденція дуже дивує. Молоді пари в основному купують путівки в Єгипет, Туреччину, Болгарію та ін Загалом туди, де не потрібно нічого робити, готувати і навіть особливо рухатися. Валятися цілий день на пляжі, поїсти в ресторані, де «Все включено» і повернутися додому. Це приблизна картина відпусток практично кожного 3-го.
 • Болі внизу живота перед місячними як боротися?

  Болі внизу живота перед місячними як боротися?

  Секрети місячних 08 жовтня, 2019
  Хворобливі відчуття в області живота знайомі чи не всім жінкам. Але чому так званий передменструальний синдром виникає і як з ним боротися?
 • Жіночий календар місячних

  Жіночий календар місячних

  Секрети місячних 08 жовтня, 2019
  На певному віці у дівчини починаються місячні — перша ознака її статевого дозрівання. З приходом місячних дівчина повинна освоїти багато нового, навчитися користуватися жіночим календарем місячних, може бути звикнутися з щомісячними болями і т.д.
 • Місячні впливають на жіноче мислення

  Місячні впливають на жіноче мислення

  Секрети місячних 08 жовтня, 2019
  Місячні дійсно впливають на жіноче мислення. Під час менструації в організмі помітно збільшується концентрація жіночих гормонів, що робить вплив на деякі ділянки мозку. Саме цим пояснюються перепади настрою перед місячними у більшості жінок.
 • Місячні на новій рік, зустрічаємо без місячних.

  Місячні на новій рік, зустрічаємо без місячних.

  Секрети місячних 08 жовтня, 2019
  Місячні раніше терміну можна викликати народними засобами. Однак ефективність цих методів не для всіх однакова і залежить від особливостей організму. Всі вони, як правило, не дуже-то корисні для здоров’я, тому перш ніж вдаватися до методів народної медицини, переконайтеся, що у вас немає алергії на трави, які вказані в рецептах. І прочитайте про побічні ефекти і протипоказання цих трав у довіднику лікарських рослин.
 • ПМС і як з ним боротися

  ПМС і як з ним боротися

  Секрети місячних 08 жовтня, 2019
  ПМС — це передменструальний синдром, що виражається в підвищеному емоційному стані за кілька днів до настання місячних. Якщо ти помічала у себе плаксивість, постійне роздратування, набряклість, хворобливі відчуття в грудях за пару-трійку днів до менструації, то, швидше за все, ти прекрасно розумієш про що ми говоримо. У кожної з нас ПМС і симптоми пмс проявляється по-різному.
 • Рослинні масла при хворобливих місячних

  Рослинні масла при хворобливих місячних

  Секрети місячних 08 жовтня, 2019
  Не рідко перебіг менструального циклу супроводжується сонливістю, головним болем, болем у животі та іншими неприємними відчуттями. Таке явище вважається цілком нормальним і часто триває до тих пір, поки дівчата не стануть мамами.
 • Секрети інтимної гігієни влітку

  Секрети інтимної гігієни влітку

  Секрети місячних 08 жовтня, 2019
  Інтимна гігієна дуже важлива для кожної дівчини, дівчинки, і жінки … Адже з її допомогою ми підтримуємо кислотно-лужний баланс і перешкоджаємо розмноженню непотрібних мікроорганізмів на інтимних ділянках тіла.
 • Трохи порад, як відчути себе краще в критичні дні

  Трохи порад, як відчути себе краще в критичні дні

  Секрети місячних 08 жовтня, 2019
  Дві новини. Перша — стан нездужання при менструації відчуває більшість жінок. Друга — це стан можна полегшити, причому, доступними для вас способами. Сподіваємося, поради ladyjournal.com.ua допоможуть вам полегшити неприємні симптоми.
 • Чай для жінок під час місячних

  Чай для жінок під час місячних

  Секрети місячних 08 жовтня, 2019
  Менструації — це природний цикл організму, з яким стикаються всі жінки. Цей цикл в кожної жінки індивідуальний. Нормою є менструації, при яких втрата крові невелика і які не доставляють неприємних відчуттів. Але часом бувають випадки, коли з різних причин менструації бувають нерегулярними, тривалими, рясними або з сильними болями в нижче живота. Якщо ці порушення не проходять, обов’язково необхідна консультація гінеколога. Але також можна випробувати кілька народних методів, наприклад, чай!
 • Як викликати місячні раніше терміну

  Як викликати місячні раніше терміну

  Секрети місячних 08 жовтня, 2019
  Іноді в житті жінки з’являється ситуація, коли необхідно викликати місячні раніше терміну. Це може бути з кількох причин: при боязні настання вагітності, якщо є можливість настання місячних в якийсь знаменний день (весілля, побачення, якась знаменна дата).
 • Як влаштувати своє життя навколо місячних

  Як влаштувати своє життя навколо місячних

  Секрети місячних 08 жовтня, 2019
  Коли призначити важливе побачення? Коли кидати курити? Успіх багатьох підприємств залежить від дня вашого менструального циклу. Виявляється, гормональні зміни протягом циклу впливають не тільки на апетит і фертильність. Про те, як себе вести в різні фази циклу (фолікулярну, овуляторную і лютеїнову), читайте :
 • Як зробити місячні швидше?

  Як зробити місячні швидше?

  Секрети місячних 08 жовтня, 2019
  Багато жінок хочуть знати, як прискорити або зупинити менструацію. Це актуально, наприклад, при планованої поїздці або іншому заході, коли хочеться, щоб місячні пройшли швидше.
 • Як прискорити місячні — втручання в роботу організму

  Як прискорити місячні — втручання в роботу організму

  Секрети місячних 08 жовтня, 2019
  Багатьом жінкам знайома ситуація , коли хочеться змінити дату початку місячних ; це може бути необхідно з багатьох причин — побачення , відпустку , змагання , і так далі. І якщо відкласти прихід місячних на кілька днів досить важко ( а наявні для цього способи підходять не всім ) , то , як прискорити місячні , покваптеся їх початок , відомо давно.