Що таке місячні

Наш сайт присвячений темі місячних. Тут Ви можете дізнатися все про них, отримати коментарі до своєї проблеми або допомогти комусь із ближніх. Зараз ми допоможемо Вам дізнатися основну інформациюї зрозуміти, що таке місячні.

Місячні — це вже стала нормою в народі назву менструації. Це процес, коли у жінки дозріває яйцеклітина Ідалія виходить з яєчників. Якщо не походжу запліднення, то клітини відторгається від організму і починаються місячні (вона виходить з організму в кров’янистої формі).

 

У нас ви можете знайти статті по безлічі тематик. Все, що пов’язано із затримкою місячних і причинами цього, інформація про місячні і секс.
Окремі статті присвячені темі вагітності і місячним.

Ми намагаємося регулярно оновлювати сайт, стежити за всіма науковими відкриттями і досягненнями. Будемо намагатися тримати Вас в курсі останніх новин і подій.
Гоавное пам’ятайте, що організм — це святе. При будь-яких відхиленнях обов’язково потрібно відвідати лікаря. При будь-яких сумнівах і питаннях краще дізнатися інформацію у фахівця, тому що все, представлене тут, є ознайомчим!