• Вправи від втоми хребта

  Вправи від втоми хребта

  Здоров'я жінки 12 жовтня, 2019
  Вправи від втоми хребта
 • Моржування: чи є ризик?

  Моржування: чи є ризик?

  Здоров'я жінки 12 жовтня, 2019
  Сьогодні бути здоровим — це модно. Звичайно, не всі це розуміють, але переважна більшість людей піклуються про своє здоров’я, адже крім поганої екології ми самі наносимо непоправної шкоди своєму здоров’ю: постійні перевантаження, нервові зриви, недосипання, недостатньо гарне харчування, ГМО, куріння, алкоголь.
 • Алергія і чутливість організму

  Алергія і чутливість організму

  Здоров'я жінки 12 жовтня, 2019
  Алергія — це підвищена чутливість організму до впливу тих чи інших явищ навколишнього світу. Скажімо, тисячі людей із задоволенням їдять полуницю, а тисячі першому, з’ївши ягідку, раптом блідне, падає на підлогу, втрачає свідомість, і лікарі насилу виводять його з анафілактичного шоку. У цієї людини — алергія на полуницю.
 • Гігієна дівчаток — період статевого дозрівання.

  Гігієна дівчаток — період статевого дозрівання.

  Здоров'я жінки 09 жовтня, 2019
  Для кожної дівчинки в 11 — 14 років настає період статевого дозрівання. Сім’ям, де ростуть підлітки, буде корисна книжка «Як змінюються дівчинки» — посібник до шкільного уроку гігієни «Зміни», підготовлена за сприяння компанії «Проктер енд Гембл». Цей період складний і для батьків — для них також випущено посібник. У них ви знайдете відповіді на численні хвилюючі вас питання. Ось деякі з них.
 • Гінекологія для всіх віків.

  Гінекологія для всіх віків.

  Здоров'я жінки 09 жовтня, 2019
  Наше жіноче здоров’я мінливе, як погода біля моря, і потребує постійної турботи. Але нам її варто на ньому надто сильно зациклюватися — досить про нього пам’ятати і з ним рахуватися.
 • Жіноче здоров’я: наслідки після аборту

  Жіноче здоров’я: наслідки після аборту

  Здоров'я жінки 09 жовтня, 2019
  На одному з сайтів прочитала статтю і побачила фотографії дитини за допомогою УЗД до народження. Інформація про те , що ця крихітна свідомість в 12 тижнів вже своїми діями , тим , що тре очі , позіхає , потягується , показує , що він — людина , потрясла мене . Знаєте , в молоді роки , коли на першому місці створення побутових зручностей , просування на роботі , отримання освіти , мало замислюєшся про те зберігати вагітність чи ні , а тим більше про моральний аспект цього вчинку . Усвідомлення наслідки після аборту приходить пізніше , коли у жінки виникають проблеми зі здоров’ям. Ось на цю тему і піде наша сьогоднішня розмова .
 • Здорові ясна і правильний прикус

  Здорові ясна і правильний прикус

  Здоров'я жінки 12 жовтня, 2019
  Виправлення прикусу за допомогою спеціальних накладок є однією з найсучасніших послуг, що надаються стоматологічними клініками. Досить часто можна зустріти підлітків (особливо дівчат) з так званими брекетами на зубах. Виглядає подібна картина хоч і не дуже естетично, але результати забезпечує прекрасні. Медицина навчилася виправляти багато дефекти природного походження, що позитивним чином позначається на рівноправності людей, які не відчувають себе некрасивими у порівнянні з тими, кому більше пощастило.
 • Знову істерика? Які причини і симптоми?

  Знову істерика? Які причини і симптоми?

  Здоров'я жінки 09 жовтня, 2019
  Маша ще на початку тижня запланувала похід по модних магазинах разом з чоловіком. Їй дуже хотілося оновити свій гардероб до весни. І ось вона пурхає між рядами вішалок і полиць із взуттям.
 • Крихітні міоми

  Крихітні міоми

  Здоров'я жінки 09 жовтня, 2019
  Чому в наш час міома матки стала найпоширенішою проблемою? Як змінилися погляди на її походження? Що робити для того, щоб міома не росла, а залишалася крихітної? Консультує кандидат медичних наук, лікар акушер-гінеколог, головний спеціаліст Клініки лікування міоми матки перинатального медичного центру
 • Наслідки циститу: що буде, якщо не лікуватися

  Наслідки циститу: що буде, якщо не лікуватися

  Здоров'я жінки 09 жовтня, 2019
  Цистит — одне з найпоширеніших захворювань, яке на сьогоднішній день зустрічається практично у кожної п’ятої представниці прекрасної статі. Причин виникнення дуже багато, і перераховувати всі фактори можна нескінченно. Але результат один — запалення сечового міхура, що супроводжується болями, різями і дискомфортом внизу живота.
 • Невротична депресія : діагностика та лікування

  Невротична депресія : діагностика та лікування

  Здоров'я жінки 12 жовтня, 2019
  Невротична депресія — це форма розлади , при якій настрій хворий особи залежить тільки від оточуючих її умов. Наприклад , в денний час доби ці люди ні чим не відрізняються від повністю здорових , а вночі у них виявляються симптоми. Це може бути агресія , пригнічений настрій , плаксивість , істерія і т.д. Зазвичай ускладнення настають у крайніх випадках , якщо вчасно не звернути уваги на проблему і не почати лікування.
 • П’ємо воду і худнемо

  П’ємо воду і худнемо

  Здоров'я жінки 09 жовтня, 2019
  Вечірні посиденьки з шматочком тортика дали про себе знати? Пора почати приводити себе у форму. Існує величезна кількість дієт, це так, але деякі з них дійсно працюють. До вашої уваги надається дієта «пий і худни». У перший раз чуєте? Ми внесемо ясність і допоможемо вам почати.
 • Поганий настрій.

  Поганий настрій.

  Здоров'я жінки 09 жовтня, 2019
  Поганий настрій Чим коротше світловий день і менше фарб за вікном, тим більше похмурими стають наші обличчя. Деяких поганий настрій не покидає до весни. Але, погодьтеся, в нашій країні осінь і зима тягнуться довго, і шкода перебувати в поганому настрої 5-6 місяців в році. Що ж робити? Бути веселим за наказом?
 • Поради при візиті до гінеколога

  Поради при візиті до гінеколога

  Здоров'я жінки 12 жовтня, 2019
  Багато жіночі хвороби починаються безсимптомно. Тому так важливо регулярно відвідувати гінеколога , щоб уникнути неприємних наслідків . Вперше відвідати фахівця рекомендується в 15 років. Так як же підготувати себе до відвідування гінекологічного кабінету ? У статті розкриваються відповіді на багато питань , які турбують дівчат.
 • Продукти благості рятують від депресії і навіть лікують хвороби.

  Продукти благості рятують від депресії і навіть лікують хвороби.

  Здоров'я жінки 09 жовтня, 2019
  Всі милостиві продукти дуже корисні для здоров’я, збільшують хороші якості характеру, дають людині силу оптимізму (позитивізм мислення), позбавляючи від депресії, поганого настрою, і навіть лікують хвороби. (В дужках вказано рекомендований час прийому)
 • Сім основних причин дисбактеріозу

  Сім основних причин дисбактеріозу

  Здоров'я жінки 12 жовтня, 2019
  1. Антибіотики Антибіотики стоять на першому місці в справі руйнування кишкової мікрофлори. Ці препарати згубно впливають на хвороботворних мікроорганізмів, але, при цьому не обходять стороною і корисні бактерії.
 • Харчування і волейбол — взаємозв’язок

  Харчування і волейбол — взаємозв’язок

  Здоров'я жінки 12 жовтня, 2019
  Якщо ви хочете «літати» по полю під час гри, йти з тренувань з високопіднятою головою і відчуттям, що ще можете багато чого зробити, в той час, як ваші партнери йдуть ледве тримаючись на ногах, то тут вам сильно допоможе правильне харчування.
 • Що робити, якщо після кесаревого болить живіт?

  Що робити, якщо після кесаревого болить живіт?

  Здоров'я жінки 12 жовтня, 2019
  У наш час поява людини на світ — не таїнство природи, а ніщо інше, як медична маніпуляція. А кесарів розтин — і зовсім хірургічна операція. І, на жаль, до кесаревого розтину лікарі останнім часом вдаються все частіше і частіше. Більше того — дуже багато майбутні мами самі просять лікарів про цю операцію, побоюючись больових відчуттів. Здавалося б, ідеальний варіант — ні болю, ні страху.
 • Як швидко набрати вагу, швидко поправитися

  Як швидко набрати вагу, швидко поправитися

  Здоров'я жінки 12 жовтня, 2019
  Про методи схуднення, дієтах для скидання ваги можна прочитати практично скрізь. А от про те, як швидко і грамотно набрати вагу інформації мало. Спробую у себе в блозі дати поради як жінці швидко одужає.
 • Яка фігура корисніше?

  Яка фігура корисніше?

  Здоров'я жінки 12 жовтня, 2019
  Згідно з останніми даними, від типу статури залежить схильність до певних проблем зі здоров’ям. Чи можна кардинально змінити фігуру? Чи допоможе це знизити ризик?